Кыся-брыся• 02 марта 2018
А ви "підкрутите" газ?
Думаю вже багато хто чув прохання Нафтогаз
Доброго ранку, друзі. Як ви знаєте, Європа і Газпром грають зараз в гру «хто кого». Наші північні сусіди роблять кризу, ми тому даємо раду, ЄС уважно спостерігає. І нам потрібна зараз ваша допомога.
Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу Газпром повідомив нам, що «я передумала» (тю, і чо це вона образилася раптом?)), а також знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.
Мета - здійснити мрію або про «Україна замерзла», або про «Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ». Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого. Навіть розмахування ядерною зброєю не допомагає зацікавити росіян прийти таки на вибори незмінного, так шо потрібна якась швидка «перемога».
Давайте вчинимо недобре і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися лише 3-4 дні, поки не минуть холоди.
*У кого є котли, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.*
Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався.
Ми працюємо з місцевими владами, щоб комунальні тепловики у найближчі дні робили так само для будинків з централізованим опаленням.
Газу в наших підземних сховищах багато, наші ПСГ круті, але навіть у них є технічні обмеження у тому, скільки газу можна підняти протягом доби. Наші підземки зараз працюють на максимальному режимі відбору, видобувники постачають газ в систему в нормальному режимі, ми закриваємо решту потреб імпортом газу з Європи, де також незвичні холоди. Ваша допомога у зменшенні потреби в газі буде дуже доречною. Сьогоднішній день - найкритичніший.
За перебігом подій можна спостерігати в режимі live на нашому улюбленому погодному сайті .
Просимо поширити і переказати щасливим друзям, яких нема в фб)
#зима2018 #майжевесна #прикрути
Мені цікаво, як багато людей прислухається? На питання яких зараз буде стотищ пісят, що ми ж не купуємо газ у Росії, то прочитайте, що не вистачає тиску на транзит в Європу.
і як багато людей можуть починати з себе
#зима2018 #майжевесна #прикрути
Результат:
вже голосів:
630 (47.26%)
ні
362 (27.16%)
так
341 (25.58%)
глянути результат
Кинг-Конгша• 02 марта 2018
Ответ дляДумы мои думы
за украинский газ вообще никто не вспоминает,уроды
так кто ж о нем вспомнит? Его за евро продают в Европу, а мы котлы должны прикрутить. У меня нет котла, но ни за что бы не прикрутила! Что хорошего эта власть принесла? Ничего: только разруху, войну и тотальное обнищание своего народа.
Думы мои думы• 02 марта 2018
Ответ дляГолубец
Одно не понятно, куда делись 20 миллиардов кубометров газа добытых в самой Украине. Неужели свой газ продан соседям, и теперь нехватает. Набили карман свой, ряхи отъели, что уже в телек не помещаются, а экономить должен опять народ.
это у шуфрича надо спросить,но он неприкосновенен,блин
Ход конём• 02 марта 2018
Ответ дляДумы мои думы
И у Яценюка, он рассказывал, что украинского газа достаточно для людей и стоит он копейки.
СернаМоисеевна• 02 марта 2018
у мене оплаення електричне - кондиціонери - теплові насоси , газу використовую мінімум -тільки для приготування їжі - і то мультиварка, ел духовка, чайник, ел гриль, мікрохвилбовка ... так що я для держави зробила більше ніж вона для мене - ніколи не отримувала ні субсидій ні соціальної допомоги ні допомоги по безробіттю, навіть одноразову допомогу на дитину не оформляля - тільки деркертні по 40 грн (!) - коли 1 баночка харчування коштувала 28 грн... Плачу чесно податки
Молчунья• 02 марта 2018
Ответ дляСернаМоисеевна
Багато Ви в місяць електроенергії витрачаєте?
Левый Локоть• 02 марта 2018
У меня отец живет в деревне. Сидит в +14 градусах, экономит, куда еще снижать потребление?
Левый Локоть• 02 марта 2018
Ответ дляВ танке
от і голосування показало, що люди нічого не хочуть робити .
як казав Джон Ф. Кеннеді: ’Не питай, що твоя країна може зробити для тебе...’
у нас тільки кричать нічево німіняєца
так мы и так экономим
Может вообще выключить отопление, что бы там вверху сказали: ’Они что-то делают?’
Вы сами живете в 14 градусах?
А может ЗАСТАВИТЬ теплораспределяющие компании наладить и обновить оборудование, что бы не было ОГРОМНЫХ потерь тепла до того, пока оно дойдет до потребителя?
Почему Вы не видите дальше своего носа?
Вы сами живете в 14 градусах?
Почему Вы не видите дальше своего носа?
Потрындельница• 02 марта 2018
Ответ длясоветский цирк
У нас електрокотел, а якби був газ то прикрутила б
для виробництва електроенергії використовується той же газ або мазут. Так, що електрику теж треба економити.
Госпожа Белладонна• 02 марта 2018
а мне интересно ,верхушки уже кинулись скручивать газ*? одеты дома все и детки их?
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2018
Где Яценюк,интересно,который вещал до майдана,что украинцам,для личных нужд,хватает своего природного газа,добываемого в Украине?
И только промышленности нужно закупать.
Где же он?
Неужели ему врали до майдана?
И только промышленности нужно закупать.
Где же он?
Неужели ему врали до майдана?
Потрындельница• 02 марта 2018
Для тих хто не в курсі звідки на тепло електро станціях береться електроенергія. І хто розкпзує, що в них опалення електричне і їх економія не стосується
Ms. Похвала• 02 марта 2018
И не подумаю. Я оплачиваю этот долбаный газ до копейки. Субсидии нет. Экономим и так.
Левый Локоть• 02 марта 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
И только промышленности нужно закупать.
Где же он?
Неужели ему врали до майдана?
И только промышленности нужно закупать.
Где же он?
Неужели ему врали до майдана?
ну так свой газ отдают промышленности, а нас греют импортным
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2018
Ответ дляЛевый Локоть
Ну конечно,население у нас богатое,а олигархи бедные,им нужнее.
Ход конём• 02 марта 2018
Мне кажется, это как-то связано с тем что в Европе сильно похолодало, первый раз за всю зиму. Как раз до 6 марта.
Запыхалась• 02 марта 2018
Ответ длясоветский цирк
зачем?
оксюморон• 02 марта 2018
непонятно чей сценарий Путина или Европы, полное политическое фиаско нашего танцора
Моська-слон• 02 марта 2018
я отказалась от газа, как отопления три года назад. Поэтому мне все равно . Газом пользуюсь только на плите, но могу и от этого отказаться.
Левый Локоть• 02 марта 2018
Ответ дляМоська-слон
и от э/э?
Моська-слон• 02 марта 2018
Ответ дляЛевый Локоть
и от э/э?
Со временем да, если будут так поднимать цены
Запыхалась• 02 марта 2018
Ответ дляKriskaKriska
Зашла на сайт поставщика - цена та же.
так с апреля повышают.
Галинка-малинка• 02 марта 2018
почем хибарки в заброшенных селах? Когда нет ни газа ни электричества, уже пофиг, в каком населенном пункте обитать, можно и в землянке
Запыхалась• 02 марта 2018
Ответ дляПацаааааааан
а я подкрутила. потому что страна начинается с меня. у англичан есть поговорка: делай что должен, а там будь как будет.
и я считаю, что если чем-то стране можно помочь, то помочь надо.
я не умру при плюс 16 к доме, оденусь потеплее и ныть не буду, а займусь чем-то полезным.
а чем вы поможете стране прикручиванием газа?
ПироженкА• 02 марта 2018
Ответ дляГалинка-малинка
аха....и топить веточками...как у нас в саду неделю топили, пока уголь привезли