Исправлялочка• 05 марта 2018
стоматологія на Незалежності вББроварах, підскпжіть лікаря
Може хто підкаже лікаря хорошого в цій стоматології, і як там по цінам. Дякую
Исправлялочка
• 05 марта 2018
Ответ дляBlack-Angel
Лікар Чернишева в стоматологічній поліклініці
Дякую, а ціни не підкажете?
Укол скільки?
Отчебучкина• 05 марта 2018
Карендюк Людмила Александровна 15лет у неё с мужем лечим зубы довольны и роботой и ценами принимает в 12 кабинете.
Black-Angel• 05 марта 2018
Ответ дляИсправлялочка
Дякую, а ціни не підкажете?
Укол скільки?
Недорого (але дивлячись, яка проблема) і при цьому якісно; а за укол не пам´ятаю, так як анестезію робила всього двічі за весь час і минулого року це було десь не більше 50 грн.
s_Marina_s• 06 марта 2018
на Лагуновой стоматолог 063 619 29 06 Вадим Иванович, вроде не плохо полечил