Я не тону• 06 марта 2018
В Чернівці оптом ? Господарські товари . Варта їхати?
Дівчатка ,можливо хтось підскаже , можливо у когось досвід є.
Плануємо відкрити невеличкий магазинчик господарських товарів, все для дому ( наподобі 1000 дрібниць) . Є гуртівні ,а також в інтернеті оптові площадки , але недавно нам порекомендували поїхати в Чернівці на оптовий ринок . Незнаємо чи вартує туди їхати . Можливо хтось там скуповується ?
На форумах пишуть що досить дешево ,інші пишуть що ціни як у магазинах . Тому я трішки запуталась .Підскажіть))
Дякую за допомогу)
Наталья Креативная• 06 марта 2018
Оптовый - вы имеете в виду Калину? Не знаю, сейчас там везде розница. Может, вы какие-то точки знаете?
Я не тону
• 06 марта 2018
Ответ дляНаталья Креативная
Так Калинівський ринок. Сказали що є оптові точки
Я не тону
• 06 марта 2018
Ответ дляLor111etta
Цілі ряди оптові .
Господарське-біля ріки.
Варто їхати.
Господарське-біля ріки.
Варто їхати.
Дякую .