Раніше курс основних валют та конвертер був одразу на головній сторінці. Тепер вони змінили дещо інтерфейс сторінки і його кудись перемістили. Туплю - НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ КУДИ!
Ответ дляmariya59
дякую, а на офіційном сайте саме Приватбанка де його подивитися?
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
Це не зовсім те що раніше було на осн сторінці сайта (там конвертер зручний був), але все одно дуже дякую!
ПешитеБесАшипок• 11 марта 2018
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
это курс по картам. а в самом банке он обычно ниже.
А Я Самая Самая• 11 марта 2018
Ответ дляОхиИВздохи
Всегда одинаковый!
ПешитеБесАшипок• 11 марта 2018
Ответ дляА Я Самая Самая
Всегда одинаковый!
в банке всегда немного ниже!