Завжди маю сухі руки, вже четверту зиму рятуюсь риб"ячим жиром з айгербу - на ньому не тріскають і загалом більш зволожені. Цю зиму все було нормально, і коли почались ті сильні морози, почались проблеми з руками. На жаль фото виставити не можу, бо якісь не чіткі виходять. Шкіра виглядає як після опіків, трохи тріскає, з деяких пальців взагалі злазить. Я вже пару тижнів все роблю в рукавичках, вдень мажу "зимовим" кремом від Біокон. Коли нічого не роблю - мажу пошкоджені місця "Рятівником", на ньому трохи легше стає. На ніч мажу какао маслом і сплю в нітрилових рукавичках - шкіра цілу ніч в тому маслі - зранку легше трохи стає. Вже і гормоном мазала, і гормоном з антибіотиком - взагалі не допомогло. Крім того п"ю вже тижні три аниоксиданти - там і вітаміни А і Е є.
Може в когось таке було, що робити?
Чесно, до дерматолога хочу йти в останню чергу. В чоловіка була екзема і він стільки находився/наїздився, що я вже їх методи лікування знаю - гормони. А деякі доценти кафедри навіть діагноз не правильно ставили. Тому в першу чергу хочу спитати про чужй досвід, що допомагало з такою проблемою.
Може в когось таке було, що робити?
Лапка
• 14 марта 2018
Дякую. Ши не пробувала, але, наприклад кокосове мені абсолютно не підходить. Що мазала, що радіо слухала. Поки зупнилась на кокосовому, бо і для обличчя мені добре підходить.
Кнопкотык• 14 марта 2018
Очень рекомендую Облепиховое оранжевое масло . но надо спать в рукавичках , пачкает сильно и не в резиновых а Хб рукавички . в аптеке украинское дешевое .
Заживляет отлично
Кнопкотык• 14 марта 2018
И крема с мочевиной, в составе должно быть написано по англ урина .
Мега отличные средства .
Например, в Еве брала для рук доктор Санте там есть урина , трещины затягивает м не жирный, можно постоянно им и везде
Мега отличные средства .
Каркуша Клара• 14 марта 2018
крем для рук Биодерма, есть в продавалке около 60 грн. Не поленитесь, попробуйте.
Каркуша Клара• 14 марта 2018
у дочки была очень сухая кожа рук и трескалась. Спала в перчатках с кремами. Сейчас этот крем и ручки как у младенца.
Кнопкотык• 14 марта 2018
Также внутрь пить препарат аевит с кефиром . и витамины группы в , и оливковое масло употреблять .
Каркуша Клара• 14 марта 2018
Ответ дляКнопкотык
А зачем? Все эти витамины в норме, а кожа сухая.
Кнопкотык• 14 марта 2018
Ответ дляКаркуша Клара
Мне дерматолог советовала .
Кожа это орган выделения, и отражает состояние здоровья .
Масел и жиров не хватает м витамин часто
Каркуша Клара• 14 марта 2018
Ответ дляКнопкотык
Мне дерматолог советовала .
Ага, только лучше сначала проверить нужны ли они эти витамины. Так как переизбыток не менее вреден.
Воленс-неволенс• 14 марта 2018
Бальзам для рук с протеинами кашемира и маслами серия Домино Состав: вода деминерализованная, кунжутное масло, фиалки трехцветной экстракт, мальвы экстракт, жасмина экстракт, лаванды экстракт, ландыша экстракт, глицерин, витаминный комплекс (А, Е), фисташковое масло, гидролизат протеинов кашемира, нероли эфирное масло
Накладная• 14 марта 2018
Кремы с мочевиной (urea) . У Балеа есть отличные кремы для рук, ног, тела с мочевиной. И не дорого, крем для рук не дороже 60 грн стоит.
Кишечная палочка• 14 марта 2018
У мужа была такая проблема, очень сохли руки и трескались до крови. Посоветовали дермасан, копеечное средство из аптеки. Руки зажили за пару дней.
Ответ дляКаркуша Клара
Вітаміни п’ю зараз. Якраз А і Е, тільки не наш Аевіт - з айгербу брала. Риб’ячий жир пила 3 місяці.
Дякую за відповіді. Бачу, що я хіба дермасан і обліпіхове масло не пробувала :(.
Ягодка опять• 14 марта 2018
Декасан - аптечное копеечное средство, как раз для таких проблем, как у вас. Это лучшее, что может быть - спасаемся ежегодно зимой!
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 марта 2018
У меня проблема сруками, спасаюсь мазь синафлан+детский крем. на ночь (синафланом мазать не все руки а где ранки!) Первые два дня можно просто синафланом .
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
дякую. Це гормон, вони майже всі шкірні проблеми лікують, тільки захоплюватись ними не варто, тому, що можуь мати зворотній ефект - призвести до атрофії шкіри.