31 марта 2018

Голова села і голова селищної ради, битва доходів. Капец

Є у мене дві знайомі, одна голова сіль ради, село невеличке, біля міста, навіть не обласного значення. Чернігівсько обл. Дивлюся її свіженьку декларацію - дохід як зарплата - 284 тис. з копійочками. І є ще одна, голова селищної ради, район в тій же Чернігівській обл. Дохід, зп - 137 тис. Хоча ж більше від того села в рази. Розкажіть мені, дурній, чому так? Я не за суму доходів, а чому така нерівність між ними, якесь село і такі гроші?
барабанщица 31 марта 2018
считайте свои
Язвочка 31 марта 2018
в них запитайте )
СтелькаОТединицы 31 марта 2018
а Вы попробуйте поработать этими головами, увидите сколько будет мало, а сколько много. Всем кажется что у них большая зарплата, у одного и у другого ставка 4300,00грн + ранг 90-100,00грн., и может еще быть 10-25% за выслугу, но все остальное что они получает, идет только исключительно по сесии рады, сами они ни чего себе не могут доплачивать...
Неугомонная 31 марта 2018
Одна з них приховала частину доходiв?
СтелькаОТединицы 31 марта 2018
Ответ дляНеугомонная
Одна з них приховала частину доходiв?
ні, це все залежить, скільки премії дасть сесія ради, а все що вони можуть щомісячно получати, без премії це 5000-6000,00грн., просто в деяких депутати, розуміють масштаби роботи чи може дохідна частина дозволяє, в інших навпаки. Ні тей , ні інший, в 99% ні чого не приховували, я думаю їм немає чого боятися, бо в одному і в іншому випадку, нарахування заробітної плати для голів, достатньо достуний процес для всіх хто працює в радах
СтелькаОТединицы 31 марта 2018
Ответ дляНеугомонная
Одна з них приховала частину доходiв?
попросту вся заробітна плата залежить від енної кількості депутатів, а точніше від їх милості, Закон обмежує права голів в нарахуванні заробітної плати