Пиу!Пиу!• 23 апреля 2018

Херсон, когда хлорируют воду? когда ею запасаться?

Не против• 23 апреля 2018
я думала завтра ночью....

а мама только что позвонила и сказала, что завтра утром...
автор Пиу!Пиу! • 23 апреля 2018
Ответ дляНе против
я думала завтра ночью....

а я думала, что завтра утром, а мне говорят, что послезавтра утром...
Печенюшка• 23 апреля 2018
не хочу вас расстраивать, но станция водоочистки работает постоянно и очищает, в том числе добавляет реагенты, постоянно, а не разово....
Кактус из кожезаменителя• 23 апреля 2018
Почитайте на сайте компании. У нас всегда объявление на сайте дают. Обычно хлорируют с 9.00 до 17.00. После 17.00 рекомендуют поочередно открывать краны, спускать воду.
bjulka• 23 апреля 2018
Шановні мешканці м. Херсона!

Херсонський водоканал нагадує, що з 23-30 години 24 квітня до 12-00 години 26 квітня 2018 року буде проводитись щорічна планова дезінфекція водопровідних мереж міста.

В цей період вода в міській водопровідній мережі буде відсутня або подаватись з високим вмістом реагенту, тому користуватись нею забороняється.

На час проведення дезінфекції рекомендуємо завчасно запастись водою для питних і господарчо-побутових потреб. Просимо не відкладати набір води на останні години 24 квітня 2018 року, тому що масовий водорозбір може призвести до різкого падіння тиску води в мережі і перебоїв або відсутності водопостачання.

За бажанням виконати промивання та дезінфекцію внутрішньо-будинкових (внутрішньоквартирних) мереж їх власникам необхідно 26 квітня 2018 року після 0800 години, при появі тиску води, відкрити крани на 5-10 хвилин.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Довідки за телефонами: диспетчерська служба — 42-22-33, контакт-центр — 0-800-503-283.
Пищалка• 23 апреля 2018
Вообще-то хлорируют постоянно воду. Имеется в виду, что будут проводить дезинфекцию другим средством.
Ваша прЭлесть• 24 апреля 2018
Безліч інформації в інтернеті... навіщо витрачати час і слухати, хто - що говорить!!!

- з 23-30 години 24 квітня до 12-00 години 26 квітня 2018 року буде проводитись щорічна планова дезінфекція водопровідних мереж міста. -

Нехай у бабусь немає інтернету і вони переживають: ще у понеділок набрали воду ))) А тут пошуком можна знайти за 3 сек.