Колеги, сьогодні нам оголосили,що вирахують із заробітної плати ті надбавки,які виплачували з січня, оскільки вони не закладені в місцевий бюджет.А як у вас?Прохання утриматися від негативу,цікавлять відповіді колег з даної теми.Дякую.
Ответ дляaniel
это от города зависит. точно знаю, что в Киеве из-за надбавок зп на порядок выше, чем у нас в Харькове
Дякую. У нас взагалі не заклали доплату за поділ на групи.Так, якщо клас ділиться на групи,то задіяні 2 вчителя, а кошти заклали лише на одного,другому немає чим платити.
насколько я знаю, никак
а по теме - есть формула на сайте министерства как рассчитать сумму денег, выделенную на школу на год. по ней у нас показатели почти идеальные (детей много, наполняемость хорошая, штат не раздут), но денег хватит только до сентября ( с минус 15). одна надежда, что до этого времени одумаются сверху и не оставят всех нас без зп
Ответ дляOXENA
насколько я знаю, никак
Так, у нас також все ідеально за показниками, але всі доплати поклали на місцевий бюджет, а у них грошей немає.