Блины со смайликами• 02 мая 2018

Если одному ребёнку на 30 летие подарили 1000 уе то другому на 40 летие тоже

надо подарить такую же сумму как и тому на 30 летие?
Родители детей, ваше мнение?

Разница в 4 года, доходы не упали. Достаток прежний.

И тут же прошу проголосовать детей. Если бы вашему брату/сестре подарили 1000 уе а вам подарили меньше вы бы обиделись?
Результат:
вже голосів: 2307
1029 (44.6%) Дарить столько же сколько подарили 30 летнему
654 (28.35%) Я бы обиделась если бы мне подарили меньше
244 (10.58%) Я бы не обиделась если бы мне подарили бы меньше
202 (8.76%) Ответы
178 (7.72%) Не смотреть сколько подарили 30 летнему, подарить то что захочу
Не будь КакСвета• 02 мая 2018
Я не знаю, сколько дарят родители моей сестре, как и она не знает, сколько дарят мне

Да Щас же• 02 мая 2018
Ответ дляБлины со смайликами
Я мама, заглядываю в свою тарелку
Мамо, взрослых людей ребенком не называют. Ребенок -же не чпокается и других не елозит.
Пишите сын или дочь, а не ребенок.
Фамильная фондюшница• 02 мая 2018
Ответ дляБлины со смайликами
Я пальто очень красивое увидела в продаже. Подумала купить дочери пальто на 40 летие. Но оно на много меньше 1000 уе стоит
пс пальто действительно красивое, дочери бы оно понравилось
Купите пальто и остальное в конверте.
Рву и мечу• 02 мая 2018
як 40-річна жінка можу сказати 2 речі. По-перше, що я вже не дитина. По-друге, що я не хотіла б отримати від батьків ’просто так’ 1000 у.о., бо це вже сприймається як іпотека, від якої до того ж неможливо відмовитися. Як би собі хитро те покоління не описувало ситуацію в своїй уяві. Брата не маю, але однозначно, віддячити за такий дарунок мені по життю було б важче, ніж братові, бо в нашому суспільстві (та й у будь-якому суспільстві, в принципі) мужчині заробити легше. Тому такий дарунок для мене була б уже не радість, а тягар. Не варто урівнювати. Ваші син і донька - це різні люди з різними долями. Пора б уже приділити увагу не тільки милуванню своїми достатками і щедрістю, але й цьому простому реальному життєвому факту, усвідомити і сприймати, любити і поважати кожного з рідних людей таким, як він є.
Домашка• 03 мая 2018
Ответ дляДа Щас же
Пишите сын или дочь, а не ребенок.
Почему??? Пока я жива мой ребенок будет для меня именно ребенком.
Домашка• 03 мая 2018
Ответ дляРву и мечу
Це ваша особиста ситуація.
Мені 41, велика радість відчувати себе дитиною своєї мами. Поважаю і люблю всю свою родину. Ціную подарунки батьків і свекрів і віддячую їм в десятикратному розмірі.
Всех анонимов аноним• 03 мая 2018
Ответ дляБлины со смайликами
А если оно красивое только вам?! Вам же минимум 60, если дочери 40, вы так уверенны, что вкусы совпадают?!
Всех анонимов аноним• 03 мая 2018
Ответ дляБлины со смайликами
Да. Я её вкус знаю. Уже не раз покупала ей в Америке и она визжала от радости.
Так купите уже то пальто и часть деньгами, в чем проблема?!
Всех анонимов аноним• 03 мая 2018
Ответ дляМелочунь
Нууу... ситуации разные бывают. В большинстве случаев то живут примерно одинаково. Но вот допустим один ребенок построил большой и успешный бизнес и для него штука баксов - это расходы за пару дней.
А второй работает за 15 тыс. гривен в месяц и живет в съемной квартире.
При этом у родителей есть возможность помочь.
Не вижу ничего плохого в том чтобы подарить второму больше. Достижения или провалы детей - это так же достижения и провалы родителей
Нет не так же. Один может пахал сутками и ему родители не помогали ни стартом, ни хорошим образованием, а второй воробье днями считал. Теперь же ж второму нашару нужно добавить, все то что сам себе напахал второй. Логика у вас вообще, надеюсь у вас не двое детей.

Всех анонимов аноним• 03 мая 2018
Что первый напахал.
Рву и мечу• 03 мая 2018
Ответ дляДомашка
Це ваша особиста ситуація.
Я не сперечаюся. Це дуже добре, коли є з чого віддавати. Та це не для всіх це доступно, на жаль, але це не привід не вважати бідних чи облишених рідними людей за людей.

Згадала ще один випадок і змушена констатувати, що і півжиття тому воліла не отримувати навіть і 300 доларів, а краще б це були просто людське ставлення та увага. Бо людяність вимірюється не грошима.

Випадок був такий, що родичі мого давно розлученого з мамою батька, яким до мене ніколи не було діла -проте марку їм треба було тримати заради очищеня совісті чи радше іміджу, - запропонували купити коляску моїй новонародженій дитині. Я не хотіла приймати цей дарунок і не знайшла нічого краще, щоб ляпнути, що вона занадто дорога - може, й 300 доларів. Це була сприйнято як виклик... трохи несподівано для мене, я ляпнула дурість. І мені ’передали’ 300 доларів, коли я була в пологовому- звичайно що я їх не те що не тримала у руках, а й не була про них сповіщена, аж поки вони не були витрачені домашніми- 100 з них на більш скромну коляску, а ще 200 на задороге ліжко з дурнуватими елементами дизайну. Що було не дуже начебто гарно, якщо дарувалося саме на коляску. Не евфемістично ’негарно’, а саме просто ніби некрасиво з прямому і нейтральному, не поганому смислі. В мене пізніше не виявилося грошей навіть на памперси (прала пелюшки) і антибіотики для крапельниці (загриміла в лікарню). То я хочу сказати, що з нашого боку це було просто нейтрально ’неестетично’ з точки зору людей, для яких коляска дешевше за 300 не коляска. А з їхнього боку уже цинізм ще раз підкреслити прірву у стосунках і кинути грошима, які для них невеликігроші, і дистанціюватися.
Такі дарунки не зближують, вони підкреслюють майнову нерівність, яка в масштабах загальнолюдських цінностей не така вагома річ, як деяким хотілося б виставити. Природньо, що якщо у людей мета купувати дорогі речі і мати на це гроші - то саме це для них важливо. І вони готові робити для цього більше аніж варто, вони підпорядковують цьому значну частину свого життя. Але для родинних стосунків краще поцікавитися справами замість робити подачки. Бо чесно - якби не ця тема, я б про ті 300 дол. і про тих людей і не згадувала, як і вони про мене. Бо це все рівно що нічого. Ні 300, ні 1000 не замінять людську присутність.
Рву и мечу• 03 мая 2018
О_0...Найцікавіше, що й чоловік також не бачив вищезгадані мною 300 дол. і впевнений, що свекруха витрачала на коляску й ліжко його заощадження, що цілком імовірно і на них схоже. Тобто, на якому етапі, в чиїх руках і в ’залік’ чого (наприклад, нарізок ковбаси й сиру на попереднє домашнє весілля у тісному колі, на яке могли просити скинутися мого батька, а потім передати через нього гроші на коляску) розчинився цей прекрасний ’дарунок’, ніхто вже не скаже...
Мелочунь• 03 мая 2018
Ответ дляВсех анонимов аноним
Если бы да кабы во рту росли грибы... придумали одиночную ситуацию и делаете выводы о моей логике. Еще раз повторюсь - мир не делится на черное и белое. И нужно смотреть на ситуацию, а не ’в любом случае всё одинаково’. Даже если один пахал, но при этом для него эта штука баксов/квартира/машина ’ни о чем’, а для второго жизненно важно, то по мнению многих тут - всё равно нужна уравниловка. Ну и как бы ’хорошая’ семья то получается... у меня немного другие жизненные принципы.

Плюс истории в стиле ’успех по-американски’, где человек ’пахал-пахал и добился успеха’ - это не обязательное условие, а больше истории для школьников, чтобы хорошо учились. В реальности всё несколько иначе ;-)
Домашка• 03 мая 2018
Ответ дляРву и мечу

я зовсім не вимірюю подарунки грошима. Мені однаково приємно отримати дешеву дрібничку і дорогий перстень. Суть в іншому. Подарунки можна робити від душі. Навіть якщо вони дуже дорогі. Я вже собі запланувала, що як все буде добре - оплачу племінниці навчання в Європі. От такий подарунок. А найкращий подарунок від неї - це її увага і любов.
Патриоточка• 03 мая 2018
Ответ дляБлины со смайликами
ну вы в таком преклонном возрасте, вряд ли вы сможете купить вещь, подходящую молодой женщине.
автор Блины со смайликами • 03 мая 2018
Ответ дляПатриоточка
Я регулярно летаю в Америку, часто бываю во Франции. Покупаю одежду дочке я. Ей всё что покупаю нравится. И с размером угадываю потому что у нас один размер
Патриоточка• 03 мая 2018
Ответ дляБлины со смайликами
Сильно сомневаюсь. Вам сколько 60-70?
автор Блины со смайликами • 03 мая 2018
Ответ дляПатриоточка
Сильно сомневаюсь. Вам сколько 60-70?
я 56 года. Не сомневайтесь, моя дочка телец рубит правду матку
не понравилось бы она не постеснялась сказала бы и подарила кому нибудь а она носит
автор Блины со смайликами • 03 мая 2018
Ответ дляПатриоточка
Сильно сомневаюсь. Вам сколько 60-70?
Я решила что подарим ей 1000 уе, а пальто я купила ей сегодня утром подарим на новый год

Патриоточка• 03 мая 2018
А говорят, что образование раньше было лучше)
Просто красавица• 04 мая 2018
не читала всей темы, но я бы не обиделась, если б мне подарили меньше... не вижу в этом вообще ничего такого страшноо.. или подарок на день рождение это показатель чего то? не, ну если б брату например подарили бы теслу, а мне цветочек в горшке, то меня бы это, конечно бы удивило...
Да Щас же• 08 мая 2018
Ответ дляДомашка
Инфантилизмом попахивает. Да ясно, что для Вас оно еще ребенок, но это как-то дико звучит о 40 летнем сексящемся человеке.
Главное, не включайте яжемать.
У нас такая яжемать прибегала на работу , бо её дитятко 39 лет обидели. Указала дитятку на двери. Инфантилы это жесть как и их мамы.