16 мая 2018

В день вышиванки в школу/на работу будете одевать вышиванку?

Интересно стало, так как сама собираюсь, и дочка оденет)
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 1545
563 (36.44%) Не люблю и не ношу(((
424 (27.44%) Оденет мой ребенок)
222 (14.37%) Хотела бы, но нет у меня вышиванки(
209 (13.53%) Оденет вся семья)))
127 (8.22%) Одену сама)
Olenka 17 мая 2018
Дочка уже из трех вышиванок выросла, нужно 4-ю покупать. Маленькие вышиванки племяннице по наследству переходят
У меня вышиванки нет, никак не определюсь какую хочу. Сегодня одела блузу похожую по стилю.
Юлия_Юлия 17 мая 2018
Ответ дляВсегда брюнетка
Удалено администрацией...
я тоже заметила это..
ДамаСКошками 17 мая 2018
Ответ дляTrink
)))
у меня отец под Ялтой родился в 1951г - есть фото. где он маленький в вышиванке!
А я недавно статью нашла, что оказывается украинский поэт Степан Руданський был главным врачом Ялты после окончания питерского мед.униаера.
Marina_Pachuli 18 мая 2018
О, вимкнули анонімність, то всіх занятих махрових українофобів як корова язиком злизала)))) А як кричали, як кричали....))) Ну, дійсно, бізнес - перш за все)))
Marina_Pachuli 18 мая 2018
Ответ дляПартизанка
Нема ні показушності, ні нав´язування, це лише Ваше сприйняття того, що пов´язане з глибинним українським, воно вас просто вибішує, хоча жоден з вас в цьому не зізнається
Мила пані, не встигла відповісти на Ваші чудові пости, частину яких палкими ’стараннями’ тих же українофобів, ненависників всього українського в нашій же країні, була видалена. Ви із Східної України, ми з Вами землячки ( я - уродженка Кривого Рогу, хоча, давно вж мешкаю на благодатній Галичині). Я пишаюся, такими людьми, як Ви, Ви - розумниця й велика молодчика, це Вам -
Marina_Pachuli 18 мая 2018
*заТятих, тобто))) Але, гадаю, й так зрозуміло))