Винник• 16 мая 2018
Джаз Плюс
Дівчата,почала пити ОК,перша упаковка,сьогодні почались місячні,а в мене ще залишились дві оранжеві таблетки,як правильно зробити - допивати ще оранжеві чи починати нову упаковку ?
мадам Везувий• 16 мая 2018
Допивать всю упаковку, на месячные больше не ориентируйтесь. Всегда, каждый день пить по 1 т без перерыва между упаковками
Винник
• 16 мая 2018
Ответ длямадам Везувий
Ага, зрозуміла, дякую !