Море Счастья• 17 мая 2018

Лікування простуди перед обстеженям радіойод?

Може хтось розуміється або пережив схожу ситуацію підскажіть будь-ласка. Заплановано на понеділок прийом діагностичної дози радіойоду, у середу якщо потрібно хотілося б пройти і лікувальну якщо буде потрібно. Але я відчуваю що починаю хворіти на простуду... Зараз знаходжуся на жорсткій дієті, ліки також приймати можна не всі. А мені якщо терміново не почати щось пити то в ранці буду уже 100% хвора. З лікарем звязатися зможу лише завтра о 10,00 Почати лікувати простуду бажано було б вже зараз. А чим не розумію:(((
автор Море Счастья • 17 мая 2018
просто була ситуація перед прийнятям першого разу радіойод терепії, коли я лікувалася одним препаратом а як виявилося не можна його було приймати.
автор Море Счастья • 17 мая 2018
Хвилююся щоб знову не було проблем, у відділення телефонувала інформації отримала ’0’