25 мая 2018

Куда можно Отдать уже не нужные вещи...

Здравствуйте милые советчицы. Вы часто задаете вопросы "куда отдать", "кому отдать", "кому надо", то я хочу поделиться с Вами контактами Благотворительного фонда, куда можно отвести и оставить ненужные Вам вещи. Спасибо всем, кто делает добрые дела.

http://caritas-kiev.org.ua/index.php/uk/donate-ua/...
автор Лень гуглить 25 мая 2018
Передати речі для потребуючих людей дійсно просто і назагал є 4 способи:

Спосіб №1 - завітати в наш соціальний центр за адресою вул. Микитенка 7-Б (Воскресенка), із 9:00 до 18:00 щодня, крім суботи та неділі.

Спосіб №2 - залишити непотрібні вам речі в центрі видачі товарів LeBoutique​ за адресою вул. Г. Сковороди, 1 (Контрактова площа), з понеділка по суботу з 9:00 до 21:00, а у неділю з 10:00 до 18:00.

Спосіб №3 - залишити непотрібні вам речі в контейнерах на заправках ОККО за адресами: вул. Дніпровська Набережна, 8 (між Березняками і Русанівкою) або ж просп. Генерала Ватутіна, 2-А (торговий центр Sky Mall).

Спосіб №4 - надіслати Новою поштою: №84 відділення, Лабуренко Олександр: нуль6723382нуль8.

Завдяки вам ми всі разом зможемо зробити цей світ добрішим!
Отвечаю всем 25 мая 2018
Взяла на заметку. Спасибо