Кинг-Конгша• 28 мая 2018
Худнемо разом! Спор в вайбері! Скоро початок
Ще є час приєднатися до нашої дружньої групи в вайбері! Худнемо на спор! Невеликі гроші призи, як заохочення) В нас цікаво, а головне є чудові результати) кому цікаво пишіть у вайбер 0989700492
Кинг-Конгша
• 28 мая 2018
Дякую всім хто постукавши вже на вайбер і додам усіх, хто ще бажає, але не наважився))) можливо це саме ваш шанс стати щасливішою та красивішою))))