Рекламама• 27 сентября 2013
Може хто займається пластиковими вікнами або замовляв недавно, допоможіть
Хочу засклити балкон, але зробити його як кімнатку- розміри дозволяють, те що профіль має бути 5-ти камерний то це зрозуміло, 3 скла- також ясно, но!!!!!!! Який саме профіль, тобто виробник, я не можу визначитись їх міліон, часу нема їздити і виясняти.Допоможіть будь-ласка!