Сижуревувшоке• 11 июня 2018
Відповідальність спортивної школи за здоров´я дитини
За медичними показами дитині потрібно відвідувати басейн. 3 роки 11 місяців. Плавати не вміє. Басейн глибокий ( дитина дістає до дна лише перший метр доріжки). Коли ходила зі мною, то звісно я слідкувала і підстраховувала. Але зараз я вже на повній ставці і водити зранку дитину в басейн в групи "разом з мамою" вже не можу. Вечірні групи вже без мам. Але при питання про відповідальність школи, відповіла, що тренер слідкує. І все. На питання, що буде, якщо дитина наковтається води (не хотіла питати про "піде до дна, бо зіслизне з листочки" , бо поруч була дитина), адміністратор відповіла, що є діти які самі напиваются води...
Мами не є присутні в басейні. Камер не має в басейні. Підлога слизька.
Багато пишу, щоб було більше інформації.
Питання:як правильно обрати басейн і школу? І чи ви підписували договір при цьому?
Хачапууури• 11 июня 2018
тільки з батьками. Ніхто за таку малу дитину не буде нести відповідальності.
Скільки дитині?
Олька Модниця• 11 июня 2018
Якщо дитина не може дати собі раду - не вартує здавати на групові заняття. Наймайте індивідуального тренера.
бювет_в_обед• 11 июня 2018
Спортивные щколы берут с 6 лет.
Шарашкины конторы раньше. Делайте выводы
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляОлька Модниця
Дитина може дати собі ради, але глибина басейну більше зросту дитини. Індивідуальний тренер не по карману.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ длябювет_в_обед
Спортивные щколы берут с 6 лет.
Ці називають себе школою. Київ. Займаються в басейні поліклініки на Північній. Вік дитини я сказала зразу. Дитину бачили.
Олька Модниця• 11 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
Ну як же може дати собі ради, якщо по факту не може.Що може гарантувати Вам тренер? От мені цікаво?
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляПирожкиня
Какая спортшколы в 3 года? В спортшколы официально принимают с 5 лет
Документи звісно я їх не бачила. Але батькам говорять, що вони ’спортивна школа’.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляОлька Модниця
Так вони згодні брати дитину такого ціну,що не вміє плавати, але не хочуть повністю за неї відповідати, як я зрозуміла. Хоч я згодна бути поруч з дитиною, але принципово, навіть до басейну батьків не допускають.
Губы_зубы• 11 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
3р 11місяців
Тільки з вами повинна дитина плавати, ніхто там не буде дивитись. Не ризикуйте! Або пошукйте де є не глибокий, дитячий басейн.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 июня 2018
у нас с нарукавниками, потом с одним и когда уверено себя чувствует плавает без
кураГАЛЯ• 11 июня 2018
Ответ дляПирожкиня
Почему с 5? У моей подруги ребенок ходит на гимнастику с 3 с половиной лет . Сначала в одну школу (не буду писать какую, но профи. Просто они очень тяжело оттуда уходили- им не отдавали документы), а потом в СДЮШОР «Школа Дерюгиных» . Сейчас ребенку 9 лет и у нее уже третий взрослый разряд .
кураГАЛЯ• 11 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
А , теперь поняла . Нет ,это не школа же . Это обычный бассейн при поликлинике . Отправляла туда , на Северную, сына в 6 лет- он не захотел . Теперь будет ходить туда во взрослый с осени , но сыну 9 лет сейчас . Просто изменились обстоятельства- тогда просто так хотелось , а сейчас -надо .
Но конечно для таких маленьких деток как у вас только с мамой . Чтобы они присутствовала .Извините , но никто вам гарантировать , что все будет идеально не будет . Только индивидуальный тренер или вы сами .
Принцепесочка• 11 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
3р 11місяців
Какие групповые в таком возрасте на глубине, только индивидуалки, мой ребенок и умея плавать до 9 лет ходил на индивидуальные.
Ищите лягушатник
Принцепесочка• 11 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
Что бы они не говорили, но за ребёнка они несут ответственность, но я бы сама не отдала ребенка, и проясните момент то вы не можете ходить потому что работаете, теперь можете, вы уж как нибудь определитесь можете или нет, раз можете значит занимайтесь вместе с ребенком, а не рядом в бассейне.
У меня пятилетка расшибла колено в бассейне. Ребёнка забрала с лейкопластырем на колене, со словами:’Просто небольшая ссадина, переклейте пластырь завтра.’ Не поверила, сняла тут же и вижу равную рану, вызвала скорую и они подтвердили необходимость наложения швов. Поскандалила со всей администрацией, больше туда не ходим, как и многие другие дети, родители которых увидели полную безответственность тренера и медперсонала. Теперь малая ходит в ДЮСШ, говорит, что за ними очень тщательно присматривают два тренера, совсем маленьких (шестилетки)ведут за ручки. Не знаю,, показатель это или нет, но мне так спокойней.
Пирожкиня• 11 июня 2018
Ответ длякураГАЛЯ
У меня ребенок занимается при ДЮСШ спортивной гимнастикой с 4 лет. Но официальное зачисление в ДЮСШ не ранее 5 лет. До этого возраста они числятся в оздоровительной группе при ДЮСШ.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляПринцепесочка
Відомі мені басейни проводять заняття разом з мамами зранку! Зранку я працюю. А ввечері без мам. Ввечері можу водити.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляГубы_зубы
Де? Той басейн, про який я пишу, саме дитячий, але при зрості моєю дитини - він занадто глибокий.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Коли я запитала про ’дитина наковтається води’, то сказали, що в них є досочки, але про нарукавники не слова або жилети (я не запитала, не подумала тоді). Крім того і досочок там всього дві чи три штуки.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ длякураГАЛЯ
Зранку там басейн для маленьких з батьками. Після обіду школярі. А ввечері там ’школа плавання’. Місяць 900 грн.
Крім того заняття в великій чаші басейну відбуваються.
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляПринцепесочка
Ищите лягушатник
Ось і думала, що буду разом з нею, але в групі з тренером. А виходить. Як вони займаються з такими?
Сижуревувшоке
• 11 июня 2018
Ответ дляpush up
Ось таке мене і хвилює. В басейні слизька підлога. Скільки разів там дитина підслизалась, але я тримала її за руку. Але навіть я один раз там впала , так ще й мала тоді була на руках, їй тоді ще й року не було. Ох і понервувала тоді.
І це я вже не говорю про ситуацію, коли дитина не втримається на досточці! Як тоді?
Надежда Ширинская• 11 июня 2018
Ответ дляОлька Модниця
+1, тренер смотрит чтоб не утонули и за обучением следит.
бювет_в_обед• 12 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
Они не дюсш, они школа плаванья.
На сайте они даже свои бассейны малыми и большими ваннами называют.
бювет_в_обед• 12 июня 2018
Ответ длякураГАЛЯ
Писали о плаванье. Дюсш по плаванью берут с 6 лет.
Гимнастика, фигурное катание - с 3-х.
Сижуревувшоке
• 12 июня 2018
Ответ дляНадежда Ширинская
Щоб втонути треба провести під водою хоча б хвилину і отримати погану допомогу. Думаю, що тренер помітить, що дітей менше над водою.
Але щоб піти під воду достатньо зіслизнути з досочки і на все життя заробити страх перед водою. Ось це мене не влаштовує.
Та і наслідки цього ковтання води не зразу проявляються
Сижуревувшоке
• 12 июня 2018
Ответ длябювет_в_обед
Они не дюсш, они школа плаванья.
Вони і не казали, що дюсш, а що школа.
І до речі правильно називають, бо басейн - це все приміщення, а там де ви купаєтесь - це ванна або чаша.
І та що в них мала, то це мала по площі, а не глибини, там моя дитина до дна не дістає взагалі. Це для занять малесеньких з батьками.
Пирожкиня• 12 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
Вони і не казали, що дюсш, а що школа.
Что такое школа. Вы в посте сами написали спортивная школа. Какой ответственности от администрации вы хотите, если вы как мама не удосужились узнать, куда отдаете ребенка. Вместо того, чтобы выяснить всю интересующую вас информацию о так называемой ’школе’ вы почему-то спрашиваете на советчице.