Интимная• 14 июня 2018
Дівчата зайдіть з порадою
Дівчата допоможіть з порадою.Почалось таке минулого літа,почались незрозумілі страхи,паніки,постійно роздратована.Ходила минулого року до невропатолога,призначав лікування,все було ок,коли закінчилось лікування все почалось знову.І нехочу постійно приймати лікарства.Постійно виснажена,робота,троє дітей.То проходиме чи постійно таке буде?Моя мама підтримує мене,каже що то проходиме ,важко бо діти ще малі(9,5і 3роки).Я вже реально виснажена нервово,деколи просто хочеться закричати від того дурного стану і відчуття.В кого таке було,чим відволікались?
Пацака-задирака• 14 июня 2018
у вас слишком большой груз на плечах.
ничем не отвлекалась, старалась больше отдыхать.
Ежик Хрюха• 14 июня 2018
Лучше к психотерапевту, на психотерапию. Медикаменты недостаточно эффективны
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляПацака-задирака
у вас слишком большой груз на плечах.
Не получається,везу малих в садік 8:30год зранку і на 9год на роботу.З роботи в 17год забираю малих і додому.Живу окремо від батьків,помочі від них нема щоб побути з дітьми бо самі по роботах.Роздратована постійно бо хочу відпочити а вдома ще купа роботи і дітям час хочеться приділити,лягаю 00:30 або 1:00 год ночі,деколи взагалі безсоння(((((
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляЕжик Хрюха
Багато читала літератури за цей рік,розумію від чого ці страхи і паніка,стараюсь контролювати себе)
Ежик Хрюха• 14 июня 2018
Ответ дляЖенамужная
Но ведь не проходит. Можно еще 20лет читать.
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляЕжик Хрюха
Думаю що це від постійного виснаження,і лікар так казав(
Ответ дляЖенамужная
А муж почему не помогает?
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляilonaV
А муж почему не помогает?
Як вдома то помагає але частіше за кордоном,робота така
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляПацака-задирака
у вас слишком большой груз на плечах.
А як підросли діти,стало лекше ?
Я люблю транзисторы• 14 июня 2018
Ответ дляЖенамужная
Працюйте менше.У мене двоє і плаваючий графік інколи навіть з 9-ти до 14ти
Я люблю транзисторы• 14 июня 2018
Ответ дляЖенамужная
Якщо чоловік працює, значить забезпечує.Тоді вам часткова зайнятість, якщо хочете довго жиьи
Муж за границей, родители не помогают, вы сама фактически с тремя детьми , ещё и работаете с 9 до 5
Это капец просто...
У любого крыша поедет.....
Я на вашем месте или работала бы на пол ставки, или вообще не работала, если есть такая возможность.
Вам не лечение нужно, а нормальный ритм жизни, а вы уж извините, уже загнали себя.

Это капец просто...
У любого крыша поедет.....
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляilonaV
Это капец просто...
У любого крыша поедет.....

Это капец просто...
У любого крыша поедет.....
Я знаю((((
Интимная
• 14 июня 2018
Як налагодити нормальний ритм ,кинути роботу то можливо швидко вернутись до нормального стану?
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляilonaV
Это капец просто...
У любого крыша поедет.....

Это капец просто...
У любого крыша поедет.....
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляilonaV
Работу бросать однозначно!
В дальнейшем можно частичную занятость, когда в себя придёте.
Так і робитиму ,а то вже нема сил,дякую
Ответ дляЖенамужная
Так і робитиму ,а то вже нема сил,дякую
Вам сразу станет легче, поверьте.
Плюс можно подключить лекарства на первое время, и в это время искать способы релаксации. Хорошо помогает спортзал, йога, медитации, дыхательные гимнастики. Обязательно ищите свой способ, таблетки это временно.
И помните - вы у себя одна! Любите себя, заботитесь о себе!!
Удачи вам.
Интимная
• 14 июня 2018
Ответ дляilonaV
Вам сразу станет легче, поверьте.
Удачи вам.
Дякую,і вам всього найкращого
Интимная
• 15 июня 2018
Ответ дляilonaV
Если захотите пообщаться, пишите в личку, не стесняйтесь!
У меня были были панические расстройства, с которыми я благополучно справилась.
Буду рада помочь, подсказать.
Дякую