Цыпка• 21 июня 2018

детский ортодонт, Киев, посоветуйте?

ищу ребенку маленькому ортодонта.
Посоветуйте пожалуйста.
На Зоологической кто-то был , как там?
ukobzar• 21 июня 2018
на Зоологической начинаються каникулы

Меряно-перемеряно• 21 июня 2018
Ответ дляukobzar
на Зоологической начинаються каникулы
У них каникулы с конца июля и весь август
noangel• 21 июня 2018
Мы ходим к Мельник Алене Александровне на зоологическую. Там много врачей, можно прийти на консультацию. На счет каникул не знаю. Не давно были, следующий визит на август доктор назначила
ТигрЛьвович• 21 июня 2018
були у Жачко на Зоологічній, може вона і фахівець, але наскільки вона неприємна у спілкуванні. На питання, який у дитини дистальний чи відкритий прикус? А ви, что специалист, чтобы я это с вами обсуждала. Ціни високі, як у приватній клініці, пластина від 3300 до 4000 рік назад була, візит від 100 то 200грн. гарантії на пластину не існує, за пів року поламалась двічі. Ремонт коштував 1100грн. Там величезний кабінет на 4 поверсі, де одночасно приймають десь 8 лікарів, черги практично до всіх.
ТигрЛьвович• 21 июня 2018
канікули там дійсно з червня по серпень, деякі відпускають до серпня, Жачко приймає у своїй приватній клініці, по 200грн їздити до неї потрібно кожні 2 тижні, канікул у неї немає.