Анонимчик• 24 июня 2018
Когда нибудь наступит такое время, что к нам не будут тащить секонд? Или он везд
е есть и в Америке тоже?
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляМисс Кэти
а как же ’ недоноски’?
Так це не мій термін. Запитайте у тих, хто його вживає.
Пищалка• 24 июня 2018
Ответ дляПрикуси Язык
неправда. Моя сім´я виносить ті речі, які не вдягає, наприклад, купили нові, або набридли. Шафи не ґумові. Знайома взагалі звільняє полиці навіть з білизною з цінниками, каже куплю нову колекцію, але в неї багато грошей. Ви не кажіть за всіх, кажіть за себе.
Дозвольте запитати який дохід у вас чи вашої знайомої, якщо речі навіть з цінниками просто так викидають? За 3 роки в Німеччині моя сім´я ще невикинула нічого, окрім зіпсованого, поломаного чи дійсно стравого, якому уже більше декількох років.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляМисс Кэти
это смотря каких трусов) тех, что по 17 гр конечно
Можливо, я просто ніяк не можу побачити резону, якихось дійсно переваг у покупці б/в трусів з оригінальною ціною нових в 500 грн перед новими трусами за 17 грн.
Але ж елементарна гігієна.
Якщо не вистачає грошей, то чим будуть краще круті брендові труси перед простенькими новими? Коханця якось багатого обдурювати, чи що?
Я чесно не бачу жодних переваг. Зможете пояснити?
Але ж елементарна гігієна.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКопуша
Просто бувають люди, які розглядають не лише економічний бік питання.
А які переваги в секонді можуть бути, якщо не розглядати економічний бік питання?
Я щиро не можу ніяк побачити жодної іншої причини.
Все, що є в секонді, автоматично буде і в цих же нових речах.
Єдине, чим відрізняється в позитивну сторону річ в секонді, - це його низька ціна, доступність.
Якщо Ви бачите інші переваги, можете їх назвати?
Федорино Горе• 24 июня 2018
Ответ дляАноним_1460
Це залежить від законодавства,поки закони дозволяють,його ввозять і продають.Була в білорусіі-ніде такого нема,там заборонено.
Если вы не видели,это не значит,что его там нет.Есть секонд и в Белоруссии!
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляПрикуси Язык
Удалено администрацией...
Води випийте, попустить.
Більше на Вас не реагую. Бісіться самі з собою, якщо це Вас розважить.
В рот не ложи• 24 июня 2018
Ответ дляКы-ы-ы-ця
не отношу себя к малоимущим.но секонд люблю.вещи качественные за копейки
Я с вами:)!
Ответ дляНоги от ушей
Бувають. І нормальної якості. Як мінімум кілька років носяться гарно.
Повторюсь, тут же і беру постійно у однієї жіночки. Посилання не дам, а то скажуть що реклама.
Дело в том что ’нормальная якисть’ у каждого своя. Кому то и кобыла невеста, как говорят, так же и с трусами и со всем остальным.
В рот не ложи• 24 июня 2018
Ответ дляАноним_1460
Ото краса
Умничка! Все верно думаете:)!
Сеточка• 24 июня 2018
Ответ дляПапина дочка
И в Америке есть , конечно.
Нет нету. Есть вещи прошлого или позапрошлого сезона. Новые, но стоят копейки. В секонде ходят только страны третьего мира и мы, по причине тотального обнищания.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКирикова
І саме тому, виключно з самоповаги до себе та прагнення до якісних речей, краще купувати труси в секонді?
Ход конём• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
І розвитку української легкої промисловості.
Які могли б скласти хорошу конкуренцію в галузі недорогого одягу.
пару раз покупала наши вещи, конкуренцию они могут создать только дешевому китаю по качеству, по ценам не сказали бы, что так дешево
Федорино Горе• 24 июня 2018
Ответ для100pudov
Мы уже 4 года в России живём, в Краснодаре. Недавно стал вопрос, что мужу на работу нужна роба. Сразу подумала о секонде, но как оказалось, его здесь просто нет. Пришлось, в специализированном магазине покупать робу....
Ну зачем обманывать?А дисконтzolla,евротек?Или вы не из Краснодара!Да там секондов с десяток!Карту откройте и посмотрите!
Прикуси Язык• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
Займіться своїми комплексами, я серйозно. Вони Вас до добра не доведуть.
ну я улыбаюсь, когда вам пишу, а вы головой в стену стучите. Вопрос - у кого проблемы с психикой?)))
ТрамвайGirl• 24 июня 2018
Сегодня последний день, завтра завоз. Люкс 285 грн. Купила новые джинсы скинни за 108 грн)
Прикуси Язык• 24 июня 2018
Ответ дляПищалка
у неї власний бізнес, медицина. Може собі дозволити.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКирикова
Лучше купить новые и качественные, за 17грн.они такими быть не могут.
Звісно, що краще купити нові за 500 грн, я ж хіба з Вами сперечаюсь?
Але якщо обмежені фінанси, і якщо є на вибір купити в секонді труси за 17 грн (які новими коштують 500), чи купити нові за ті ж 17?
Я вибираю купити нові.
От Ви б що вибрали, якби у Вас було на вибір тільки таких два варіанти, і все?
І якщо Ваш вибір з секонду, то можете пояснити, чим це буде краще? Саме по відношенню до трусів, тобто найбільш інтимної білизни, це ж навіть не бюстгалтер.
Я правда цього не розумію.
Я вибираю купити нові.
Я правда цього не розумію.
Копуша• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
Я вже в цій темі писала, і вже це питання було - гляньте у моїх попередніх відповідях.
Якщо дуже коротко - величезна економія часу і наявність нестандартних розмірів/речей на нестандартні фігури, також велика кількість речей із хлопку.
Прикуси Язык• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
Води випийте, попустить.
на майбутнє - навчіться не давати поради іншим в реальному житті. Ідіть з миром.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКопуша
Так якщо є достатньо грошей, то легко та швидко можна знайти які завгодно розміри на які завгодно фігури з будь-яких матеріалів.
Так що це знову ж таки економія грошей.
Копуша• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
Я вибираю купити нові.
Я правда цього не розумію.
Я вибираю купити нові.
Я правда цього не розумію.
Може, у людини алергія на синтетику. Тому в нових за 17 вона не зможе ходити.
А найдешевші хлопкові труси 35 грн.
От і купує б/в.
Хоча мені було б логічніше мати троє нових, ніж десяток з секонду. Але це лише про труси.
А найдешевші хлопкові труси 35 грн.
От і купує б/в.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКопуша
А найдешевші хлопкові труси 35 грн.
От і купує б/в.
А найдешевші хлопкові труси 35 грн.
От і купує б/в.
Так я ж купую за 17 грн саме бавовняні. Так що з матеріалом тут все в порядку. Які ще можуть бути варіанти?
Прикуси Язык• 24 июня 2018
Ответ дляКопуша
А найдешевші хлопкові труси 35 грн.
От і купує б/в.
А найдешевші хлопкові труси 35 грн.
От і купує б/в.
на самом деле не писали про трусы с секонда, писали про вещи, и новые трусы, но оно само придумало, само завелось))) походу, таким людям собеседники не нужны, они не слушают, достаточно купить им зеркало и они сами себя займут)))
Копуша• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
Так що це знову ж таки економія грошей.
Я вже писала, що люди з доходом 500 тис. дол. на місяць і вище у темі не розглядаються.
Знайдіть мені літні світлі хлопкові штани на ОТ 88, ОБ 118, щоб я сьогодні поїхала, поміряла і купила у Києві. Щоб не мішком сиділи і не бовталися у талії.
І купальник на верх 80G суцільний.
І щоб ці два магазини були недалечко один від одного, хоча б півгодинки дороги між ними.
Отоді я й повірю у ’легко та швидко’.
І купальник на верх 80G суцільний.
Отоді я й повірю у ’легко та швидко’.
Копуша• 24 июня 2018
Ответ дляНоги от ушей
Ви купуєте тут, це означає, що за пересилку від 30 грн. йде. Навряд чи одну пару зразу берете.
А якщо людина має останную 20-ку і їй дуже потрібні труси?
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКопуша
І купальник на верх 80G суцільний.
Отоді я й повірю у ’легко та швидко’.
І купальник на верх 80G суцільний.
Отоді я й повірю у ’легко та швидко’.
А в секонді Ви просто приходите, і от зразу є на Вас бавовняні штани, які захочете, і точно за розміром?
Та не вірю.
І чому люди з доходом не розглядаються? Я ж і пишу, що справа саме в грошах. Це і є основна причина вибору секонду. А Ви так зразу - не розглядається.
Та не вірю.
Ноги от ушей• 24 июня 2018
Ответ дляКопуша
У людини залишилось тільки 20 грн, і їй аж вкрай потрібні труси прямо сьогодні?
Важко уявити. Хіба що форс-мажор.
Ответ дляНоги от ушей
Але ж елементарна гігієна.
не могу, трусы в сэконде не покупаю