Царевна в уггах• 29 сентября 2013

Подскажите, укр. мова 8 класс

Объясните  лексическое значение слова 1.листковий, 2.листовий, 3. листяний
Заранее спасибо!!!
Anicha• 29 сентября 2013
http://slovopedia.org.ua/32/53403/31267.html

Швидка Настя• 29 сентября 2013
а может все таки в лексическом словаре поискать, а?
автор Царевна в уггах • 29 сентября 2013
Ответ дляШвидка Настя
такового не имеется
Дедуськина бабуська• 29 сентября 2013
http://ukrslov.com/literaturne_slovovjyvannya/page...

Если не откроется ссылка, то:
ЛИСТКОВИЙ – ЛИСТОВИЙ – ЛИСТЯНИЙ Листковий. Який стосується листка, його будови: листкова поверхня, листкові бруньки, листковий довгоносик. Листовий. Який стосується тонкого шару якогось матеріалу (паперу, металу тощо): листове залізо. Листяний. Який стосується рослин, що мають листя; виготовлений з листя: листяне дерево, листяний ліс, листяні овочеві культури, листяні спеції.
Ответ дляAnicha
ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!
Ответ дляДедуськина бабуська

Если не откроется ссылка, то:
СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!
Дедуськина бабуська• 29 сентября 2013
Ответ дляЦаревна в уггах
СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!
Пожалуйста