Замыленная• 17 июля 2018
Дівчатка із Сваляви, зайдіть будь ласка
Відпочиваємо зараз у Поляні. Скоро в донечки день народження. Замовила їй тортик. Хочу поставити їй дерев´яний топпер " З днем народження". Підкажіть, будь ласка, де його можна знайти в Сваляві. І ще донька замовила срібні сережки, де є великий вибір? Дякую за відповіді, всім гарного вечора!
Замыленная
• 17 июля 2018
Ответ дляСКИБИДЫШь
Можна не по телі. Як вам у поляні? Комарі є? Вітри?
Плануємо в серпні
Дуже подобається! Ні комарів, ні вітрів! Останні дні були дощі, але нашим прогулянкам не завадили
Пропеллер на 6 персон• 17 июля 2018
Сори, пыталась вам фото с Поляны закинуть, трехдневной давности, но не идет :(
Малявка-козявка• 17 июля 2018
Ответ дляСКИБИДЫШь
Плануємо в серпні
у нас комаров нету в принципе.
Спасатель Малибу• 17 июля 2018
А за срібними прикрасами є Магазин ’ Адамас’- там непогана якість срібла і ціни помірні.
Все в центрі ))
Замыленная
• 17 июля 2018
Ответ дляСпасатель Малибу
Все в центрі ))
Ой, дякую! Завтра доведеться їзати в Сваляву в будь-якому випадку - отримала травму ноги, маю їхати до травматолога ((