Трапилося так, що за добу прийшлося терміново поміняти гідроьокс на ванну. Бойлер на 30 л. Міняти його точно ніхто не буде. Раніше нам прекрасно вистачало води на двох дорослих і двох дітей. Завжди стояв у мене на максимум, на протязі дня багато води йде на посуд, та й старший син ще та качка, як миє руки, то вода тече й тече... А тепер ось думаю, може це не правильно в рамках економії? Мені чомусь здається,що дешевше не вимикати і температуру тримати на максимумі? На якій температурі стоїть у вас? Чи вмикайте /вимикаєте,міняєте температуру? Це ж на ванну все одно не вистачає, ну хіба що дітям, половину набрати, щось ніяк не розберу, як правильніше.
З 30л все рівно яка температура стоїть, бо уже пару хвилин (0.05 кВт*год), а то і менше після відкривання крана, ТЕН включиться.
Нормальна ванна має об´єм десь літрів 200 і щоб її наповнити більш-менш гарячою водою треба бойлер літрів на 100.
В цілому затрати електроенергії бойлером залежать від того, скільки води тратите і куди більш слабо від температури (при умові, що у місці, де він стоїть більше 20С).
Нас трое. Бойлер на 100 литров только на ванную комнату. И мне не хватает. Сын плещется в душе пока горячая вода не закончится. Да и для меня принять душ - это минимум минут 20.
Ставлю градусов до 60. В моем бойлере это является эконом-режимом. И удобно. При перепаде давления холодной воды - не обожжемся горячей.
FireKitten• 19 июля 2018
50л, сейчас на 55 градусах стоит. До этого стоял на смарт режиме (сам определял температуру нужную и поддерживал. Ночью стабильно держал 50, днем во время активного пользования водой 55-59)
2 взрослых и ребенок