Брюльтик• 29 июля 2018

Хозяйка-свекровь

Мы сейчас живем со свекровью.каждый раз,когда к нам приходят друзья,свекровь вычитывает мужа "за посиделки".вот вчера приходил друг.Утром свекровь устроила скандал мужу,что привел друга,что она в доме хозяйка,она этот дом строила, и против гостей.а мы здесь-никто!
Я сказала мужу,пойдем на квартиру,пусть живет сама.а муж говорит-не обращай внимания!
Как бы вы поступили?
вАлнуюся сильнА• 29 июля 2018
Ответ дляБулькаю
только отдельно жить, я и ее понимаю, она не хочет гостей, зачем их терперь, она у себя дома. и вас понимаю, вы молодые, хотите общения и развлечений. выход - только переехать и принимать гостей без лишней нервотрепки.
=++

всегдаДаДа• 29 июля 2018
Людина має право на спокій у власному домі. Хоч ви на вулиці, хоч в будинку - це її дім. Ви там живете, тому що вам дозволяють. Якщо ситуація склалася саме так, то або шукайте окреме житло, або робіть посиденьки у тих, хто до вас в гості ходить чи деінде. Я теж ціную власний спокій і мій дім - моя фортеця. Вдома я відпочиваю і не хочу бачити зайвих персонажів. Друзів старшого сина терплю з натяжкою. Коли до меншого приходить гратися мій племінник, мені дуууже важко, тому що він у нас цілий день\кожен день. Але то маленькі дітки і їм треба гратися десь, так і кочують, то в мене, то в куми. До чого я, мені 32, але я якби могла закрила би двері і нікого не пускала би зайвий раз. А це старша людина. майте Повагу елементарну.