Аноним_1432• 18 августа 2018

"Есче" і "ленейка´! І це пише голова батьківського комітету!

Оле Лукойе• 19 августа 2018
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Удалено администрацией...
Проходите мимо, я не вам пишу.
С вами мне не о чем говорить, извините)))
автор Аноним_1432 • 19 августа 2018
Ответ дляОле Лукойе
Хотілось би дізнатись наскільки ви грамотна, бо є сумніви)
Звернення жіночко, грамотні не вживають в даній ситуації)))
З логічним мисленням все гаразд: якщо ви пишете про людину назагал, значить ви певні в своїх можливостях. А ось у вас із цим проблеми, бо так і не спромоглися знайти школу з грамотними вчителями)
Щоб вас не засмучувало, раджу йти працбвати до школи, ви ж грамотна людина) Якщо ви самі робите помилки, то чому осуджуєте інших???
Я не вчитель) Я звичайна людина, яка вважає, що: ’Не суди, да не судимым будешь’
Жіночко, повторюю- я нікого не засуджую. Лише констатую факт і висловлюю свою емоцію...
Ви мене так заінтригували. Чому вас цей пост так зачіпив? Ви вважаєте себе недооціненою? Поділіться, я вам не ворог. Ми тут усі друзі
Оле Лукойе• 19 августа 2018
Ответ дляАноним_1432
Констатувати факт треба в прокуратурі, а показувати свої емоції вдома.
Мене таке не чіпляє, бо воно того не варте. Все інше - ваші фантазії, які показують саме ваші проблеми. Тепер я розумію причину створення теми.
А причину написання свого ’коменту’ я написала вище, читайте уважніше.
Дякую, питань до вас більше немає. Все що потрібно - я вже зрозуміла. На все добре!
МУСЯкомарова• 19 августа 2018
Ответ дляАноним_1432
Цього поки не знаю. Сподіваюсь, що не молодші класи.
Тю. Так может труды или музыка.

В пед прошли в этом году дети с 100 - 120 на бюджет. Недобор.
Happy Feet• 19 августа 2018
Ответ дляШирли-Мырли
Лишь бы человек был хороший))
Happy Feet• 19 августа 2018
Я очень неконфликтый человек.
Но систематические ошибки учителя подбешивали уже к концу 4 года (
Но что в голове у взрослого человека
Ангел-предохранитель• 19 августа 2018
Ответ дляЛгин
приглашаю девушку на экспресо на оболони. Встречаемся в перехеде
В каком переходе. Стою жду уже. Ноги по колено в воде.
Лгин• 19 августа 2018
Ответ дляАнгел-предохранитель
А если серьёзно, пойдем пить кофе?)