руки_Крюги• 20 августа 2018
Як думаєте, скільки мені років? На скільки я виглядаю?
Давно вже хотіла випробувати і свою удачу на цьому форумі . На жаль, уже декілька років не було свіжих фото зблизька, де обличчя крупним планом. Виставляла тут півроку тому селфі, мене закидали тапками, що фото з фільтрами і так не чесно, хоча фото було зовсім необроблене, просто така якість знімків з мого телефону. Нарешті з"явилися свіжі фото, сьогодні скинуті на комп і необроблені і де добре видно моє обличчя.
Обнемашечка• 20 августа 2018
Ответ дляКарамелька
Такой огромный лоб нужно прикрывать челкой или другой прической, акнэ или прыщи?
Около 37 лет
а вы свой длинный язык пробовали прикрывать?
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляПаравозик
29, приятная.
Ви вгадали 29. Вже зовсім незабаром 30.
Чудо в декрете• 20 августа 2018
А взагалі,по фото не вгадаєш.Та й в реальності не завжди.Якось гуляла з сином,то бабуля на площадці спитала:’А Вы мама или бабушка?’,хоча мені було 27 і при зрості 175 важила 60 кг)Я потім прийшла на роботу влаштовуватись,то там всі вирішили,що я після училища)
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляэнциклопУдия
Серйозно?))))
Не соромитесь?
Ні, чому б це. Свої вади фігури знаю. Від сорому вони меншими не стануть.
Проработник• 20 августа 2018
Ответ дляруки_Крюги
Колись писала тут російською, бо нею розмовляє більшість. Оскільки це не моя рідна мова і було дуже багато помилок, тут мені порадили перейти на рідну. Тепер пишу лише українською.
Мені байдуже , як розмовляє більшість!
Розмовляю і пишу рідною, українською мовою - я ж на українському форумі!
Паравозик• 20 августа 2018
Ответ дляруки_Крюги
Ви вгадали 29. Вже зовсім незабаром 30.
Хорошо выглядите
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляПроработник
Мені байдуже , як розмовляє більшість!
Коли пробувала змінити мову в налаштуваннях ка кідстаффі. Не знайшла як це зробити. Може зараз щось змінилось?
Чудо в декрете• 20 августа 2018
Ответ дляПроработник
Мені байдуже , як розмовляє більшість!
Скелет дыни• 20 августа 2018
Я вам помню. Вы живете в Германии (любите от туда свою родину) и недавно выставляли фотки с Кипра
Скелет дыни• 20 августа 2018
Ответ дляНатусик Я
Примерно 33, симпатичная.
Сейчас вышиванку обгадят, для кого- то это как красная тряпка.
ну по Германии почему бы и не походить в вышиванке? Чем дальше от Родины, тем сильнее любовь к ней
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляОтвечаю всем
да, запомнила почему то) и не в Украине, вроде, живете?
Так, уже майже три роки в Німеччині.
Замыленная• 20 августа 2018
Ответ дляруки_Крюги
Вот чего вам не хватает-так это уверенности в себе.Молодая,красивая,внешне кажетесь спокойной и счастливой-зачем сюда фото,чтоб гадости слушать?Пишут вон под 40 и с ботоксом
,желчью прям исходят.Вот зря вы сюда,честно.
Обнемашечка• 20 августа 2018
Ответ дляПроработник
Зависть, ненависть до оточуючих, озлобленість - це така тепер совєтчіца. ( ще років 3 тому, не було стільки яду)
было такое всегда...больше или меньше...
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляСкелет дыни
Майже, з Крита. Маю тепер багато свіжих фото. Вирішила нарешті спробувати свої сили у квесті на вгадування віку.
Горизонтальный самовар• 20 августа 2018
30-35
симпатичная молодая женщина, выглядите очень свежей и счастливой)
Скелет дыни• 20 августа 2018
Ответ дляруки_Крюги
ой, сори, с Крита. Кстати, фотки в той теме были чудесные. По теме: на 30 лет и выглядите (мудрость в глазах выдает
Я_на_кожухе• 20 августа 2018
До 30. А на советчице змеи...Если бы выставили фото и написали что это любовница мужа, Вам бы написали что максимум 23 и супер-модель
Обьективно - яркая, красивая, только я бы бровки немножко другой формы сделала.
Замыленная• 20 августа 2018
Ответ дляэнциклопУдия
Ви мені нагадали одну знайому, але вона яскравіша.
В каком месте яскравиша?Автор куда краше этой засушеной страшнючей.
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляСкелет дыни
Це не вишиванка. А сукня в етно стилі. Мені таке для моря подобається. До чого тут вишиванка?
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляА вот недавно
Сына, случайно не Денисом зовут ?
Ні. Але близько, Діма
Я_на_кожухе• 20 августа 2018
Ответ дляруки_Крюги
Ви вгадали 29. Вже зовсім незабаром 30.
О, я угадала ( писала выше до 30). Так и выглядите, свежо и хорошо, ничего Вам колоть не надо.
руки_Крюги
• 20 августа 2018
Ответ дляСпайдерВумен
Вам 60, вірно?
Ну все, пішла вішатись.
А взагалі то пора в садок за сином. Всім дякую за відповіді.