Сегодня на диете• 29 августа 2018
До якої служби звернутись стосовно бездомної мами з ДИТИНОЮ?
Жалко дитину, не знаю куди звернутись :( .......
На вокзалі м.Київ, з моїх спостережнь , давно проживає на вулиці жінка з дитиною.
Під невеликим накриттям, біля підвіконня стін вокзалу, що поряд з 1 колією.
Дитина спить на мармуровому підвіконні(подушечка, тонка підстилка)
Жінка не жебракує, дитину не відпускає бігати по вокзалу, завжди біля себе, на руках.....навколо речі, пакети, сумки.
Вчора не витримали з колегою підійшли. Дитина дуже захворіла, милий світловолосий хлопчик років 2, тяжке дихання,забитий ніс, червоні очі, і часто плаче(напевне щось болить)
Запитали чому вона тут,чи потрібні ліки, допомога, відповіла:
- проблеми з житлом
-чоловік працює, шукає житло
-дитині ліки дає, сироп/каплі
Не агресивна, не сильно схожа на циганку, хоча до неї підходила місцева"ГАДАЛКА" видно що вони знайомі.
Не розумію чому вона на вокзалі, якби просила милостиню було б зрозуміло.
І САМЕ ГОЛОВНЕ ДУЖЕ ШКОДА ДИТИНУ, ТЯЖКО ДИВИТИСЬ, ЙОМУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА, ХОЧА Б ЛІКАРЯ
Куди можна звернутись, які служби?
Советчица ви сильна...сподіваюсь на пораду та допомгу.
- проблеми з житлом
-чоловік працює, шукає житло
-дитині ліки дає, сироп/каплі
Куди можна звернутись, які служби?
Сегодня на диете
• 29 августа 2018
Ответ дляМисисПропер
Служба у справах дітей
не могла знайти...нижче дали ссилку....буду дзвонити
Брынза• 29 августа 2018
Ответ дляАдеКВАтная
Полицию вызвать они решат.
А на вокзале полиции нет? Они сотню раз за день проходят мимо этой женщины.
Сегодня на диете
• 29 августа 2018
Ответ дляАдеКВАтная
Полицию вызвать они решат.
думаю поліції байдуже, вона давно на вокзалі....вже б підійшли
Сегодня на диете
• 29 августа 2018
Ответ дляБрынза
це точно...їм всерівно
Брынза• 29 августа 2018
Ответ дляСегодня на диете
Позвоните и напишите, что да как. Посмотрела на фото - зам постоянно на телеканале ’Украина’ участвует в передачах.
Сегодня на диете
• 29 августа 2018
Пишу офіційну заяву в адміністрацію, говорять що реагують швидко, приїзджають з поліцією і т.д.
Брынза• 29 августа 2018
Ответ дляСегодня на диете
Спасибо Вам за неравнодушие!
Тушь для2го класса• 29 августа 2018
Ответ дляСегодня на диете
Вы молодец!
Сегодня на диете
• 29 августа 2018
Ответ дляБрынза
Спасибо Вам за неравнодушие!
є надія на якусь допомогу...так шкода цих дітей
Працюю поряд...багато циган з дітьми...вони з малечку гроші виманюють.... а ці, якісь інші, хлопчик світлий, хворіє...так тяжко йому, і плаче.....жалко...
Сподіваюсь на краще....
Цветок Мира• 29 августа 2018
Ответ дляСегодня на диете
Сподіваюсь на краще....
В Украине есть несколько центров куда может обратиться женщина , которая испытывает насилие в семье ( от мужа) , которой негде жить . Их открытием заботится Маша Ефросинина . Она часто выступает в разных городах Украины с информацией о том, что не нужно терпеть насилие и есть места , где женщина временно может найти убежище . Я понимаю , что женщина с вокзала , возможно, и не терпит насилие , но может там ей найдётся место с ребёнком и помощь специалистов . Я не поклонница Маши и ее не рекламирую , го наличие подобных центров - весьма нужная вещь . Погуглите или зайдите в Инста к Маше , там найдёте нужную информацию
Брынза• 29 августа 2018
Ответ дляЦветок Мира
Маша не Маша, а есть давным-давно государственные Центри по роботі з жінками. В Киеве такой центр уже больше 15 лет функционирует. Но женщина не ищет помощи, ее ситуация устраивает. А ребенок страдает.
Цветок Мира• 29 августа 2018
Ответ дляБрынза
Вполне возможно , что она не знает куда обращаться , а может и не хочет
Сегодня на диете
• 30 августа 2018
Ответ дляЦветок Мира
шукала схожі центри, але майже всі для молодих мам з дітьми до року
Сегодня на диете
• 30 августа 2018
Ответ дляБрынза
конкретно центру я не знаходила...що саме для бездомних
В Києві є, але вони іногородніх не приймають : (
Сегодня на диете
• 30 августа 2018
Ответ дляЦветок Мира
цього я якраз і не розумію, запитувал, нічого конкретного не відповідає