Мелочунь• 03 сентября 2018

Є тут лікар!?Хто розуміється у МРТголовного мозгу будь ласка проконсультуйте!!!!

Доброго вечора! Я Вас дуже прошу розшифруйте що робити моїй сестрі! У неї 2 діток (1,8 і 3місяці)..коли була вагітна 2 дитиною був у неї приступ пачало німіти права рука, не могла сказати ні слова і пам´ять пропала..десь так тривало 30хв..потім її відпустило..сказали лікарі що то перевтома, що організм її змучений.. і 2 раз був приступ коли вже родила малу німіла рука права..але відпустило..каже що зараз їй пам´ять зникає..що вона багато чого не пам´ятає..здала МРТ і ось що їй прийшло:
Поздовжня щілина центрована по серединній лінії. Серединні структури не зміщені. Серп мозку
не розширений, без ознак кальцифікації. Звивини кіркової речовини головного мозку та мозочка
сформовані правильно, звичайної конфігурації, борозни не розширені, цистерни та кортикальні
орієнтири візуалізуються задовільно. Кора головного мозку розвинута правильно, без виразних вогнищ
ектопії, збереженої інтенсивності МР-сигналу при Т1 – режимі сканування.
В корі та білій речовині лівої тім’яної частки виявлено осередок підвищення МР-сигналу на Т2 та
в режимі FLAIR, та слабко гіпоінтенсивне на Т1 з відносно чіткими рівними контурами округлої форми,
без перифокального набряку та мас-ефекту, розмірами 10.0×8.5×5.5мм.
Сіра та біла речовина глибинних структур мозку розвинуті правильно. Базальні ганглії,
мозолисте тіло, внутрішня капсула та таламус без патологічних змін, збережених характеристик
сигналу. Мозочок та стовбур головного мозку – без особливостей. Мигдалики мозочка нижніми
полюсами розташовані вище великого потиличного отвору.
Бокові шлуночки головного мозку звичайної форми, не значно розширені, слабко асиметричні,
лівий боковий шлуночок дещо ширший від правого. Водопровід середнього мозку прохідний.
Четвертий шлуночок вільний, без ознак дилятації. Субарахноїдальні простори не розширені, вільні.
Мосто-мозочкові кути без змін.
Гіпофіз, зорові нерви та хіазма без вогнищевих змін, збереженої інтенсивності МР-сигналу.
Розміри гіпофізу в межах вікової норми. Верхній контур його рівний. В ділянці шишковидної залози
відмічається кістозне утворення з чіткими, рівними контурами, розмірами до 4,5×3,5мм, без
перифокального набряку та мас-ефекту, гіперінтенсивне на Т2, ізоінтенсивне в режимі FLAIR та на Т1
зважених зображеннях. Вміст орбіт без особливостей. Очні м´язи незміненої товщини, симетричні з
обох боків.
«Подушкоподібне» потовщення слизової оболонки лівої гайморової пазухи.
ВИСНОВКИ: Виявлене утворення лівої тім’яної частки потребує диференціації ( демієлінізуюче
захворювання?, наслідки перенесеного лакунарного інфаркту?, синдром Сусака?). Кіста шишковидної
залози.
РЕКОМЕНДОВАНО: Консультація лікуючого лікаря. МРТ голови з контрастуванням в режимі DWI/ADC, та в динамиці..
Я їй кажу їдь до спеціалістів потрібно проконсультуватись..а вона не хоче, каже що як робити з контрастом треба від груді дитину відлучати а вона не хоче, каже за пав року поїду і зроблю!!!! Чим я можу їй помогти? Що сказати їй таке що вона взялась за розум то ж її здоров´я.Поможіть мені будь ласка, бо я дуже переживаю за нею (їй 25років)
В гости звали?• 03 сентября 2018
Ответ дляПописанная парта
говорить как есть. все 3 перечисленных в выписке варианта диагноза достаточно серьезны. демиелинизирующее это грубо говоря рассеянный склероз. у нее нет нарушения зрения и координации или онемения конечностей7
блин. у меня зрение стало хуже после родов, немеют конечности. рас склероз был у пробабушки
только мрт подтверждает диагноз?

Пописанная парта• 03 сентября 2018
Ответ дляВ гости звали?
только мрт подтверждает диагноз?
нет. насколько я помню по родственнице первое что проявилось это нарушения координации и пошатывания и слабость. плюс кажется еще было двоение в глазах. мрт делали уже на основании всего этого. по нему и нашли. а тут.. если вначале по мрт УЖЕ ставят демиелинизацию под вопросом это повод задуматься.. потому что болячка страшная если запустить. а если поддерживаться совр.лекарствами то шанс есть выкарабкаться.
Ms. Анонимная• 03 сентября 2018
К невропатологу срочно, с этим снимком. Бросать кормить грудью однозначно. Если уже написано подозревается демиелинизирующее заболевание - а очень похоже на рассеянный склероз- быстро капаться в больнице. Затягивать нельзя - если только начало - можно приостановить.
Акукарача• 03 сентября 2018
Ответ дляПописанная парта
с рассеянного склероза не возможно выкарабкаться, болезнь притормаживают, но не излечивают
Ms. Анонимная• 03 сентября 2018
Ответ дляВ гости звали?
только мрт подтверждает диагноз?
МРТ одно из наиболее эффективных методов выявления и подтверждения диагнозов, ну и дальнейшее наблюдение динамики развития заболевания
Пописанная парта• 03 сентября 2018
Ответ дляАкукарача
не спорю. увы знаю не по наслышке..
Акукарача• 03 сентября 2018
Ответ дляПописанная парта
не спорю. увы знаю не по наслышке..
я тоже знаю про него, мужу ставят под вопросом, но мрт с контрастом чистое, хоть биолог по первому образованию, но не могу понять как это

Самый умный• 04 сентября 2018
У вашей сестры поражение гол мозга, конечно она неадекватно оценивает ситуацию, хватайте и ведите к врачу. Все очень серьезно, и я бы с такими вводными данными лучше в белоруссию или россию ехала на лечение, но у нас хотя бы диагноз попробуйте установить.
автор Мелочунь • 04 сентября 2018
дякую всім за поради..буду говорити їй..