Форточка• 04 сентября 2018

Скарлатина у дитини і зараження дорослих

Ситуація така - дитина з вихідних з температурою (37-39.5), були вчора у лікаря поставили діагноз вірусне, але сьогодні всі симптоми скарлатини стали вині - язик з пухирцями, червоні п"ятна та сип наче алергія. Завтра зранку викликаю лікаря. Але ми з чоловіком також похворіли - сипу нема, але температура 37-38 вже декілька днів та погане самопочуття. Ми можемо без сипу хворіти?

В шоці тут всі(( педіатр вчора пропустила діагноз((
Бабушка мороз• 04 сентября 2018
У сына была зимой скарлатина. Никто не заразился. Но я в детстве болела тоже .
Бабушка мороз• 04 сентября 2018
Чего вы в шоке?
автор Форточка • 04 сентября 2018
Ответ дляБабушка мороз
Чего вы в шоке?
В шоке что все втроем слегли и неправильно поставили диагноз ребенку
Ms. Анонимная• 04 сентября 2018
Зимой была ветрянка, муж потом заболел. От этого никто не застрахован. Вы в контакте с детьми
Бабушка мороз• 04 сентября 2018
Ответ дляА я с косою
Ну так если сыпи не было, как вам врач скарлатину поставит?
Летчица• 04 сентября 2018
Ответ дляА я с косою
так симптомы скарлатины сегодня появились, Вы к врачу ходили или к ясновидящей?
виласкес• 04 сентября 2018
Скарлатиной взпростые не болеют. Это одно из единичных инф. заболеваний, что передаются через третье лицо
виласкес• 04 сентября 2018
Для скарлатины характерен носогубной треугольник,