Сыро_Ежка• 11 сентября 2018
Продолжение, грустное. Перлы нашего учителя
Начало здесь
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2099560
Продолжение на фото. Печально, нет слов(
3й класс.
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
я ??? не.. я не лінгвіст воооообщето, це ваше
бо дієслівної форми дієслова не буває..чи буває?
дієслівна форма буває у дієприкметника чи дієслівника
бо дієслівної форми дієслова не буває
Я даже не знаю, с чего начать объяснять. Сейчас я попробую сформулировать так, чтобы было понятно. Подождите
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
а ваші ? на мою адресу? і не тільки мою.. тому я думаю, шо хватіт... ви вже все зрозуміли і зробили висновки
Но вы то ничего не поняли. Вы полностью запуталась и будете запутфвать других, будете с умным видом рассказывать другим об ошибках, когда у самой ошибка на ошибке. Вот таких людей я очень не люблю, поэтому весь день и отписываюсь здесь
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
ну якшо нічого..то звиняйте...шо я можу ще сказати
Вы хоть сами прочитали то, что сбросили?
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
я в вас вірила
а, нет, я, видимо, поторопилась..
’ зараз ще лінгвіст зрозуміє і все.. і все буде добре:) і чому присудок і чому я наголосила шо це присудок, і не дієслово:))))) наче вже дело ідет к завершенію’ Дайте спойлер, вы все-таки поняли разницу между частями речи и членами предложения?
очки_ннадо• 12 сентября 2018
Ответ дляМалая Налегке
какие новые правила? Учитель пишет с ошибками.
+ 1, аж в седьмом посте заметили
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляНастенные трусы.
Дівчатка, закінчуйте вже сперечатися, стоп)) В наведеному реченні - це предикативний прислівник, що виступає у ролі присудка в безособових реченнях. Він вказує на відсутність чогось, когось тощо. Пишеться, звісно, разом. Кажу як філолог)) Щоправда, наразі не працюю за фахом))
Вчитель - безграмотний, це правда. До слова, в реченні є ще одна пунктуаційна помилка, яку допустив учень, а вчителька не спромоглася помітити: ДЕФІС після слова ’зветься’, перед ’Україна’. Це обумовлена правописом пунктуація. Я про це писала в своєму першому повідомленні. Чому би вам про це НЕ посперечатися?)))) Жартую)) У вас обох, дівчатка, буквально стоїчне терпіння, заздрю білосніжною заздрістю!))))
Може це авторська пунктуація Ліни Костенко?)
Ответ дляЛатвийские_Номера
яких таких? я пишу на суржику тут на советчіце, це моє хоббі так сказать, ви знаєте як я пишу? чи як я розмовляю? як добре я пишу, як гарно розмовляю? ні??? то чого ви починаєте принижувати людину, яку ви не знаєте зовсім,
я пишу так як хочу, маю на це повне право
Грамотність -состояніем душі не вважаю, бо точно знаю, шо грамотність ніяким боком до розумової активності інтелекту чи шо там вам в голову ше взбеде не має.. а у більшості людей різні мовні розлади і вони по своїй природі не можуть писати грамотно, але це ж не для вас..
і я нікого не запутала
люди, які знають шо то прислівник- зразу сказали про це
і я нікого не запутала
Ответ дляВ танке
а, нет, я, видимо, поторопилась..
дальше цікавіше, дочитайте
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вы просто не хотите признавать свою ошибку. Заметьте - я свою признала. Только я перепутала формы, то есть это то же самое, как если бы я спутала разные сорта огрурцов. А вы путаете огурец с помидором.
Скорее, огурец - с собакой)
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляmclara
Laura 28 писала в самом первом своем посте
тоже присудок от прислівника и прикметника не отличаете?
Ответ дляВ танке
прикметник я написала випадкого...:) я там і написала шо то не то..:) ви вже якось все прочитайте, а потім коментуйте:) бо тут у нас прям є зав.язка, загострення, дії, пошук рішення та вирішення:)
аж на 20 сторінок тему зафігачили, якшо треба потроліть, коли в мене є настроеніє ..обращайтесь
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
безполезно вам казати шо слово НЕМАЄ то не дієслово
lilu в этом согласилась с коллегой много страниц назад, а вы так выражаете свои мысли, что, даже если что-то и знаете, понять это очень трудно, и я не о суржике, которым вы так гордитесь)
Мне тоже интересно, вы согласны, что и ’немає’, и ’не має’ - це присудки?
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
я в вас вірила
Я уже сказала: немае - это нетипичный присливник. Обычно присливник это слова зверху, знизу, вгору, вчора, додому и т.д. Немае - это предикативний присливник. Что значит предикативний? Это диесливна форма. Диеприкметник, диеприсливник, безособове слова - это все диесливни формы. Их все объединяет то, что они имеют в своём значении ознаки дии или стану. Безособови диеслова как и предикативни присливники позначають стан. Их очень легко спутать. Очень легко. Некоторые учёные относят слово немае к безособовым диесловам. Почему казалось бы? Да потому что эти слова имеют некоторые признаки диеслова и в своём значении имеют указание на действие или его отсутствие. Вот почему немае - именно предикатывный присливник, а не какой-нибудь другой. Слово предикатывный указывает на его связь с диесловом.
Ответ дляВ танке
я вже відповідала, скільки можна
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Их все объединяет то, что они имеют в своём значении ознаки дии или стану.
Извините, тут исправлю: или дии, или стану.
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
я вже відповідала, скільки можна
Как раз на этот вопрос вы и не ответили. Ответите, и я от вас отстану.
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
Дочитала, все равно не увидела, где вы поняли разницу между частями речи и членами предложения и согласились, что в обоих вариантах написания это присудки
Ответ дляЛатвийские_Номера
я, чесно поняла, шо ви поняли про дієслівну форму і чого я там приплела дієслівник і дієприкметник, але ж ми розбирали не общу теорію, а маленьке речення вчительки слово ’немає’ є у зносках більшості посібників
В танке• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
дієслівник - это что такое?)
Ответ дляВ танке
тю, писала ж шо спецом написала присудок, бо слово НЕМАЄ -то не дієслово, я собі думала як..зараз людина скаже..ааа точно. тю... це ж прислівник і я відстану, але не, мені довго доказують шо це дієслово, я вже про форми дієслова-які можуть бути присудками-всеодно не... даже прислівник вже сказали человеку-всеодно дієслівної діє
це прислівник! це заперечення НЕМА !
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
Я поняла? Я все это знала? Вы решили меня профпригодность проверить. Вы просто бросание столько разрозненно информации. Я просто не могу понять, что вы от меня хотите. У вас такая же каша в голове, как и в письменной речи. Может, с устной у вас и получше.
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
Я поняла? Я все это знала. Вы решили меня на профпригодность проверить? Вы просто бросаете столько разрозненной информации. Я просто не могу понять, что вы от меня хотите. У вас такая же каша в голове, как и в письменной речи. Может, с устной у вас и получше
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
а мені і не треба відповідати, бо я не лінгвіст
ви мені тепер розкажіть , як правильно, бо я не знаю

Да я вам это уже десять страниц объясняю. Вы издеваетесь?
Латвийские_Номера• 12 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
це прислівник! це заперечення НЕМА !
Вы так ничего и не поняли. Немае - это предикатывный присливник. Предикатывный указывает на его прямую связь с диесловом. Некоторые учёные вообще относят немае к безособовым диесловам. Вот почему их так легко спутать.