Парасюха• 12 сентября 2018

Чи є в Києві інфанрікс-гекса?

Підкажіть, обдзвонюю-тишина...
і по кпк тишина...
Аноним_1437• 12 сентября 2018
Гексаксим сегодня делали, это вроде аналог. В Киеве.
автор Парасюха • 12 сентября 2018
Ответ дляАноним_1437
нам треба інфанрікс гекса, тому що там окремо іде хіб, а нам хіб вже не треба(
swjeta• 12 сентября 2018
Інфанрикс Гексу чекаю з травня місяця, обіцяли кінець травня, далі червень і т. д.
Або інфанрикс теж нічого.
На даний момент, придбали Гексаксим, зробили чотири дні тому. Це Пентаксим з Гепатитом.
Виробник Франція.
За Інфанрикс сказали, що навіть поставщики нічого не знають...І так всі клініки і аптеки. Київ.
Перед покупкою радилася з лікарем, якому довіряю. Багато діток уже нею вакциновані, все добре і вакцину рекомендують. Цей же лікар навідріз був проти індійської, і сказав краще чекати.
Чула, що діткам до двох років ця вакцина, але в інструкції нічого не сказано, для діток з 6-ти тижневого віку.
Перенесли добре. Це була ревакцинація. Нам два роки і місяць.
автор Парасюха • 12 сентября 2018
Ответ дляswjeta
Або інфанрикс теж нічого.
Виробник Франція.
просто у нас вже є 2 прививки інфанрікс гекса.
оскільки дитині 1.9, то хіб їй більше 1го разу не потрібен, а ми вже зробили
swjeta• 12 сентября 2018
Пробачте, Ви нічого не путаєте. Hib це гемофільна інфекція, по календарю щеплень їх є три і ревакцинація.
В два місяці, чотири, шість і рік- півтора. Якщо графік змінений, не критично. Не роблять дітям старше 5 років.
Ми робили три рази Пентаксим здається Францію і разом з Пентаксим Hib, так зазначено у картці.
І ревакцинація Гексаксим теж з Hib, яка зазначена як ревакцинація.
Я можу бути не права, я не лікар.
автор Парасюха • 12 сентября 2018
Ответ дляswjeta
Я можу бути не права, я не лікар.
ми дві прививки робили після року. коли була друга, нам сказали хіб вже не колоти, і що в 3й теж не потрібно...
маєте на увазі, що ’типу’ він ’не завадить’?
Женевьeва• 12 сентября 2018
только что отказалась от выкупленной Гексы в Медикоме, позвоните, может еще не пристроили
Женевьeва• 12 сентября 2018
Ответ дляswjeta
Я можу бути не права, я не лікар.
после года делают 1 дозу хиб