Фрося_Бурлакова• 30 сентября 2018

Кофе с алкоголем, нужна лицензия?

Кто знает, нужно ли брать лицензию, если в кофейне в меню поставить кофе с добавлением коньяка. Это касается и продажа глинтвейна.
Яичница с беконом• 30 сентября 2018
нужно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 сентября 2018
обязательно
автор Фрося_Бурлакова • 30 сентября 2018
Это считается приготовлением напитка. Как конфеты в которых есть алкоголь, или соусы на основе вина. Это не реализация алкоголя
mazira• 30 сентября 2018
я тоже читала, что не надо. Только в меню должно быть не написано кофе с коньяком, а, например, Кофе по-европейски, например. Короче, не должен быть алкоголь в названии
Ответ дляmazira
Спасибо большое, а что касается глинтвейна?
Яичница с беконом• 30 сентября 2018
ДФСУ в індивідуальній консультації від 21.03.2018 р. №1144/6/99-99-15-03-03-15/ІПК розглянула звернення товариства стосовно оподаткування акцизним податком операцій з роздрібної реалізації коктейлів, кави та чаю, виготовлених із використанням алкогольних напоїв у закладах ресторанного господарства.

Податківці зауважують, що згідно з пп. 14.1.5 ПКУ алкогольні напої - це продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5 відсотка об’ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206 (крім квасу ’живого’ бродіння), 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць та більше, які зазначені у товарних позиціях 2103 90 ЗО 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД.

Отже, коктейлі, виготовлені з використанням алкогольних напоїв, якщо вміст спирту етилового в таких коктейлях перевищує 0,5 відсотка об’ємних одиниць підпадають під визначення алкогольних напоїв.

Продаж зазначених коктейлів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування є операціями з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Такі операції є об’єктом оподаткування акцизним податком відповідно до пп. 213.1.9 ПКУ.
Яичница с беконом• 30 сентября 2018
....... є операціями з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. А реализация подакзизными товарами предусматривает наличие лицензии!!!