Творог для розжига• 01 октября 2018
Девочки, спросите у мужей, как определить уровень воды в бочке на крыше ?
ДАНО : на крыше стоит емкость с водой.
по мере расхода вода в бочке убывает.
ВОПРОС.
как периодически определять уровень воды в бочке на крыше, чтобы не бегать на крышу каждый раз ?
по мере расхода вода в бочке убывает.
ВОПРОС.
Творог для розжига
• 01 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
Простіше всього манометром (диференційним) - в любій точці, можна і внизу.
10 м вод стовпа - це 1 атм.
манометр кріпиться на бочці ?
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
манометр кріпиться на бочці ?
Можна і на бочці, можна і внизу, хоч в колодязі - де зручно.
Той же гідростатичний парадокс, що картинка, тільки ’в профіль’
****
Тут нюанс лише в тому, що треба взяти доволі чутливий манометр (на рівні 0.1 -0.2 атм), але щоб нуль регулювався, і його виставити, щоб відповідав, коли вода на дні баку. Тоді повний бак буде майже в кінці шкали, а чутливість максимальна.
****
Ответ дляДеловитая
на что там определять!
Если бочка с нижним наливом.... В бочку кладете кусок пенопласта, к нему привязываете кусок лески, перекидываете леску за борт бочки с обзорного для вас края, на другой конец лески цепляете грузик небольшой. Все!
Если налив верхний, то принцип тот же, только правильно разместите наливной шланг (ближе ко дну) и такой же понтон из пенопласта.
По мере слива/налива пенопласт будет перемещаться и всегда можно увидеть уровень воды.
Суттєвий мінус - може замерзнути.
Деловитая• 01 октября 2018
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
напевно , будемо брати пластик, щоб не замерзало. А ви що порекомендуєте ?
вода замерзает при 0 С!! И не важно, пластиковый бак или железный. Только при замерзании пластик уж наверняка разорвет, с металлом проще.
Деловитая• 01 октября 2018
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
гениально! побегу раскажу мужу, спасибо
не за что))
Творог для розжига
• 01 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
А все таки, як звучить задача повністю?
Накачуєте простим насосом воду і треба, щоб просто не перелилося чи хочете і бачити, що бак уже майже пустий і треба включати насос?
взагалі то так, задача складна. Ви все правильно пишете. Я спочатку складно не писала, чтоб було зрозуміліше. Так, потрібно щоб і не перелилося, і другий випадок теж. Потрібно контролювати, щоб не був порожній
Творог для розжига
• 01 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
Навпаки, метал порве, а поліетиленовий бак буде трохи тягнутися без втрати герметичності
до речі це теж складне питання. Ми довго думали, пластик чи бак, і здається зараз є такі пластикові, що краще за метал
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Щоб не переливалося - це саме що поплавковий клапан, як в бачку унітаза, плюс реле максимального тиску по типу як в гідрофорі. Вода піднімається, клапан перекриває подачу, реле тиску відключає насос.
Ну і відвідна трубка в фановий стояк, як запобіжник.
Бак можна закрити повністю утеплювачем і до нього немає лишніх проводів.
НУ а на контроль - манометр.
Якщо хочете готовий, то типу такого як на фотці: червона шкала - пустий бак буде відповідати висоті будинку поділеному на 10, а повний - відповідно додасться висота бака (грубо 0.1 бар).
Якщо найдете з меншою шкалою (0.5 бар) - буде краще.
НУ а на контроль - манометр.
Творог для розжига
• 01 октября 2018
Ответ дляGreen_Cat
НУ а на контроль - манометр.
дякую, дуже вам дякую
Прикуси Язык• 03 октября 2018
Ответ дляКотик-Пупсик
Внизу дырочку сделать, вставить прозрачный шланг, закрепить ровно вверх. В зависимости от наполнения водой в шланге будет вода. Один раз наполнить бочку до верха и на шланге отметить маркером границу. Надеюсь понятно описала.
Если сделать дырочку то воды в баке точно не будет
Котик-Пупсик• 03 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
О, а вот и остроумные друзья из Эстонии подтянулись