Забагаловка• 07 октября 2018
2 категорія це який розряд???
Напишіть хто точно знає який це розряд.
Забагаловка
• 07 октября 2018
Есть здесь бухгалтера? Я в интернете нашла что это 16 розряд. Но мне платят далеко не по 16
Кукарачка• 07 октября 2018
Зависит от специальности, Например инженер 2 лучше 1, а экономист наоборот
Кукарачка• 07 октября 2018
Вы можете по желанию пройти аттестацию и доказать свою квалификацию. С 2019 начнёт атестацію проходить все раз в 2-г*да
Забагаловка
• 07 октября 2018
Ответ дляКукарачка
12 разряд, но это спорно...так как высшее сейчас у нас это бакалаврат
Вчителям, які мають освітній ступінь бакалавра, а також молодшого спеціаліста ставка заробітної плати може бути встановлена як на рівні 10, так і 11 тарифних розрядів. Кваліфікаційна категорія має бути присвоєна лише після отримання повної вищої освіти, тобто магістерського рівня.
Плюс я не бакалавр и не младший специалист, я СПЕЦИАЛИСТ. И у меня уже 2 категория. Если бы просто специалист то 12 розряд?а 2 категория 13 или 16?
Торік оклад спеціаліста вищої категорії за 18 тарифним розряду (вчителі, викладачі, завідувачі логопедичних пунктів, методисти тощо) становив 5136 гривень (1600 x 3,21), цього року він зріс на 520 гривень -- до 5656 гривень (1762 x 3,21). Посадовий оклад спеціаліста 1 категорії (17 розряд) -- з 4800 до 5286 грн, 2 категорії (16 розряд) -- з 4464 до 4916 грн.
Я ЗАПУТАЛАСЬ.
Забагаловка
• 07 октября 2018
Ответ дляКукарачка
Атестація чи сертифікація?