Ду да ду да ду• 09 октября 2018
АСИТ терапия на яд осы
Привет! Кто проходил? Мне предлагают в клинике ФОрпост в киеве, но я не понимаю, есть ли отзывы...делали ли вообще кому-то....
ОноВамнадо• 09 октября 2018
я делала асит на сорные травы, помогло. Причём я делала один год из рекомендуемых пяти.
Харьков.
Непостоянная постоянность• 09 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
Харьков.
А чем именно?
ОноВамнадо• 09 октября 2018
Ответ дляНепостоянная постоянность
А чем именно?
вы имеете в виду производителя препарата? точно не помню. какой-то винницкий
Ду да ду да ду
• 09 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
Харьков.
це поширено більш-менш...а на яд оси взагалі мабуть нікому не робили...а в мене від одного укусу був анафілактичний шок..задихалась, от тепер не знаю чи робити цю терапію...
ОноВамнадо• 09 октября 2018
Ответ дляДу да ду да ду
какой ужас, сочувствую.
я бы на вашем месте не делала, а носила с собой препараты для экстренной помощи и на работе тоже предупредила о такой особенности. Но решать вам!!!!
желаю, чтобы вы больше никогда не сталкивались с укусами!
Ду да ду да ду
• 09 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
какой ужас, сочувствую.
а почему б не далали?
та я шарахаюсь на улицу выходить....жду зимы
Ду да ду да ду
• 09 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
какой ужас, сочувствую.
*делали
Ответ дляОноВамнадо
И помогло? Про винницкие не очень отзывы.
ОноВамнадо• 09 октября 2018
Ответ дляНепостоянная постоянность
да, помогло
ОноВамнадо• 09 октября 2018
Ответ дляДу да ду да ду
а почему б не далали?
вы же понимаете, что есть риск анафилаксию во время асит заработать? если делать асит в вашем случае - это надо на стационар ложиться или делать в месте, где окажут квалифицированную помощь в случае чего, сидеть после укола как минимум час в больнице.
в общем, взвесьте все риски....
Вредняжка• 09 октября 2018
Я цього не розумію, якщо побутові алергени, то їх ніяк не уникнути, особливо не дома, якщо алергія на пилок рослин, то теж ти не можеш уникнути цього, тоді потрібне лікування. А з осами просто можна не стикатись протягом усього життя, на всякий випадок носити супрастин або дексаметазон завжди. ІМХО.
Форпост сама дорога клініка, можна сходити до алерголога в звичайну клініку державну, а якщо є гроші, то алергени іспанські або інші більш якісні купувати, ніж вінницькі. Алергологи в державних алергоцентрах лікують різними алергенами, як пацієнт побажає.
Вредняжка• 09 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
в общем, взвесьте все риски....
Там все розраховано, все буде добре, інша справа навіщо це потрібно. В стаціонарі сидіти якщо асіт в ін´єкціях, якщо таблетки, краплі або спрей, то вони взагалі не такі агресивні і все дома можна робити. Але в ін´єкціях найбільш ефективні.
Вредняжка• 09 октября 2018
А ще стандартно потрібно перевірити ШКТ, сходити до гастроентеролога, узі, алергія дуже пов´язана з роботою печінки, перевірити жовчний міхур. І надалі тримати ШКТ в належному стані, дієта.
Ду да ду да ду
• 09 октября 2018
Ответ дляВредняжка
Алергія то так. Але це анафілактична реакція
Вредняжка• 09 октября 2018
Ответ дляДу да ду да ду
АНАФІЛАКТИЧНИЙ ШОК (грец. ana — зворотна дія + phylaxis — захист, самозахист) — загальна алергічна реакція негайного типу, викликана антигенами
Вредняжка• 09 октября 2018
Ответ дляДу да ду да ду
АСІТ це терапія для алергіків. І не важливо чи ви пчихаєте чи квінке набряк чи анафілактичний шок. Це все алергія.