14 октября 2018

Хто читав "Не в капусті й не лелека"?

Хто купував діткам таку книжку? Сподобалося? Варто придбати?
Slonik_33 14 октября 2018
В нас є така.Я б сказала,що книжка для старших діток від 6 років,принаймні моя майже 4х річна доця ще не готова сприймати всю інформацію що в цій книзі.
А загалом книга хороша,гарно ілюстрована і така вся правдива де все описано дорослими термінами)))
Можу сфотографувати і скинути вам на вайбер чи WhatsApp деякі сторінки.Тільки напишіть в особисті
Неутомимые шахматы 14 октября 2018
Ответ дляSlonik_33
В нас є така.Я б сказала,що книжка для старших діток від 6 років,принаймні моя майже 4х річна доця ще не готова сприймати всю інформацію що в цій книзі.
А загалом книга хороша,гарно ілюстрована і така вся правдива де все описано дорослими термінами)))
Можу сфотографувати і скинути вам на вайбер чи WhatsApp деякі сторінки.Тільки напишіть в особисті
Ви вважаєте дітям від 6 років варто знати такі речі? У мене немає дітей , тому цікавить думка тих, у кого вони є.
Бывшая блондинка 14 октября 2018
Такой не видела, своим покупала в 6 лет Відверто про це.
Морозенко 14 октября 2018
В 6 років моя дитина все розпитувала, звідки беруться діти, Я ій з животика, а вона мені
- Я все розумію, що з животика, а як вони туди потрапляють. І так постійно. Тоді ми з нею сіли і я їй все розповіла де, як звідки беруться дітки. в неї були запитання на які я ії відповідала. І питання звідки беруться діти у нас відразу відпав.
Тому, мами, старайтеся самі розповісти своїм діткам, як що такі пимтання е їх цікавлять, а не старші підлітки в брутальній формі. БУДЬТЕ ДЛЯ НИХ ПОДРУГАМИ,
Закидай меня камнями 14 октября 2018
Не считаю, что в 6 лет надо читать о том, что пенис движется во влагалище и это очень приятно, особенно когда сперматозоиды выходят наружу. Именно так написано в книге.
Slonik_33 14 октября 2018
Ответ дляНеутомимые шахматы
Ви вважаєте дітям від 6 років варто знати такі речі? У мене немає дітей , тому цікавить думка тих, у кого вони є.
В такому віці вже можна деякі сторінки зачитати,пояснити,показати малюнки.Так,погоджуюсь деякі моменти можна опустити,залишити для старшого віку.Моя доця запитувала про ці речі вже в 3 роки,тому довелось розповідати.Звичайно я підібрала трохи інші слова,і не так детально як в книзі,але дещо ми і звідти почерпнули
rydenka 14 октября 2018
Я купила, сыну в 6 лет не решилась давать для ознакомления...
Слишком откровенная она ...
Закидай меня камнями 14 октября 2018
Я думаю что адекватный родитель будет все по мере роста и готовности ребенка рассказывать, и только мама может почитав любую из похожих книг сформулировать правильно некоторые моменты. Потому что не считаю, что в книгах подобного характера должны быть еще и иллюстрации. Не должны возникать ассоциации у ребенка 6 лет что и как можно делать со своим телом. Знать со слов мамы -возможно, но по картинкам- это почти порнография.