Аноним_1477• 14 октября 2018
А ви готові стати захисником України не дивлячись на те що ви жінка?
В разі масштабної агрессії.
Чи готові ви стати на службу до лав ЗСУ - в ролі волонтера, санітарки, медсестри, кухарки і інших жіночих професій не звязаних з прямими бойовими діями.
Результат:
вже голосів:
55 (45.83%)
Не готова - буду тікати за кордон.
23 (19.17%)
Не готова - але залишусь в Україні, навіть у разі повної окупації.
18 (15%)
Так завжди готова.
17 (14.17%)
Допомагатиму окупантам.
7 (5.83%)
Готова тільки якщо мобілізують.
Карамелька• 14 октября 2018
Ответ дляQueste
упоминание расценок - четвертый маркер
скукота
40 рублєй
Пішітє ісчо
Карамелька• 14 октября 2018
Ответ дляQueste
скукота, я же уже написала
Ідеш на рекорд
50 рублєй за 5 хв
Краля-Галя• 14 октября 2018
Ответ дляQueste
нехватка аргументов - третий маркер
где ж вас таких понабирали-то, по обьявлениям?
сьгодні день новачків)). Випробовування під анонімом тут . Вищий ступінь на фейсі сидять)).
Злюка-закусюка• 14 октября 2018
Это как Киевстар недавно меня задалбывал. Позвонила в Россию брату, он трубку не взял, был занят. Через полчаса начались звонки и робот спрашивает-Вы совершили звонок за границу, ответьте на вопрос-это вы звонили, ваши родственники или посторонний человек. Я сбрасываю, они еще раза 4 наяривали. Вот зачем им зта информация?! СБУ проверяет?
Живчик-счастливчик• 14 октября 2018
Я только в одну роту с Петей, Юлей, Парубием и прочим сбродом готова пойти
Наверняка• 14 октября 2018
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Турчинова ещё в эту компашку, Ляшка и Кулявлоба)
Кому там слова не давали• 14 октября 2018
А я хочу в армию, но куда деть детей на 2 месяца учебки?
12 галюцинаций• 14 октября 2018
21век на дворе,какая война,вы о чем?
Я готова взять оружие,только если вломяться лично ко мне или моей семье.
И да,армия должна быть контрактной. Не каждый готов и способен на убийство и даже у мужиков должно быть право выбора.
ДваДваВосемь• 14 октября 2018
Ответ дляКарамелька
Тобто якщо я люблю свою Україну - то я порохобот... а ти є тоді хто?
ну а кто вы, если не замечаете, что вашу любимую убивает не только Путин, а кое-кто гораздо ближе и толще
Я люблю транзисторы• 14 октября 2018
Автор, вибачте, але ’ не зважаючи на те, що ви жінка’, ’не дивлячись’ - неправильно.
Я до війни не готова. Але коли в 14-15 роках сиділи і чекали чи буде війна по усій території країни, то пішла на курси надання першої медичної допомоги. Я вважаю, що по усій країні треба проводити навчання з цивільної оборони і обов’язково хлопцям, та навіть і дівчатам, проходити військову підготовку. Але я за контрактну армію. Бо якщо раптом що, то всі звалити не встигнемо, як би не хотілося.
Аноним_1477
• 15 октября 2018
Ответ дляЯ люблю транзисторы
+100%