Соседушка• 19 октября 2018
Выписала наша полиция штраф, но
Хотела оплатить, а расчетного счета нет только 2 букву Р.Р, как будто обрезали
Что делать, куда обратиться?
Детсадовский полицейский• 19 октября 2018
1) На гарячу лінію.
2) До любого патрульного.
3) В гугл...
2) До любого патрульного.
3) В гугл...
ОноВамнадо• 19 октября 2018
Введіть в пошуку приват24 ЄДРПОУ і в списку оберіть рахунок для оплати штрфу
Соседушка
• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
Автор, штраф за превышение скорости?
Нет, за поворот налево, там где надо было прямо
(перед интернацион площадью)
Соседушка
• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
Спасибо, попробую
Чебуратор• 19 октября 2018
Ответ дляСоседушка
(перед интернацион площадью)
Расскажите пожалуйста, какая теперь процедура? Права забирают? Или просто штраф и все?
ОноВамнадо• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
Вам напевно треба написати, що забирають посвідчення водія ))) Буде стимул не порушувати ПДР
Таки в курсе• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
после истечения срока сумма штрафа удвоится+ ещё какие- то санкции( не помню)
Соседушка
• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
чомусь не вийшло
Соседушка
• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
напишіть ЄДРПОУ
ввела(
можливо не там ввожу
а де треба ввести?
в пошуку ввожу на головній сторінці
можливо не там ввожу
а де треба ввести?
в пошуку ввожу на головній сторінці
ОноВамнадо• 19 октября 2018
Ответ дляСоседушка
ввела(
можливо не там ввожу
а де треба ввести?
в пошуку ввожу на головній сторінці
можливо не там ввожу
а де треба ввести?
в пошуку ввожу на головній сторінці
Мої платежі - створити новий платіж
Соседушка
• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
Мої платежі - створити новий платіж
Спасибо огромное
Соседушка
• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
не порушуйте
не буду))
іноді коли поспішаєш і безопасне порушення, то виходе))
Гарного дня)
Чебуратор• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
Я и не порушую, єдиний раз , здаючи задом заціпила огорожу. Поліція забрала права до суду. Просто маразм якийсь.
Выручалка• 19 октября 2018
А меня вчера навигатор повел в частный сектор в районе Булаховского Киев. На кирпич. А развернуться негде - 1,5 ряда. Тоже стала думать назад сдавать или вперёд развернуться доехать, тут и полиция ((( пожурили и отпустили. Ненавижу Гугл мэпс. Снесла.
ОноВамнадо• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
Так у вас ДТП з пошкодженням чужого майна.
Якщо вам потрібне посвідчення водія, то ,мені здається, видають тимчасове до суду, а потім оплатите штраф і повернуть посвідчення, а тимчасове вилучать.
Чебуратор• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
Хозяїн огорожі в письмовій формі пояснив, що пошкоджень немає. Забрали права, видали довідку, дату суду переносили 4 рази, через 3 місяці віддали права, а суд відбувя через 5 місяців після ДТП. Заплатила мінімальний штраф та судовий збір. Навіщо було права відбирати так і не зрозуміла.
ОноВамнадо• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
Тому що у вас стаття 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вона передбачає штраф АБО позбавлення права керування на строк від 6 міс. до 1 року.
Тому і вилучили, бо в покаранні є позбавлення права керування.
п.3
Посвідчення водія тимчасово вилучається за наявності
підстав вважати, що водієм вчинено правопорушення, передбачене
Кодексом України про адміністративні правопорушення ( 80731-10,
80732-10 ), за яке може бути накладено адміністративне стягнення у
вигляді позбавлення права керування транспортним засобом.
п.3
Чебуратор• 19 октября 2018
Ответ дляОноВамнадо
п.3
Т.е. абсолютно любое правопорушення влечет за собой изъятие прав до суда?
ОноВамнадо• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
Ні, тільки ті, в яких у покаранні написано ’або позбавлення права керування транспортним засобом’.
Наприклад, за перевищення швидкості тільки штраф, за паркування також.
Прочитайте Кодекс України про адміністративні правопорушення
Я не такая• 19 октября 2018
Ответ дляЧебуратор
Це наїзд на перешкоду, що є порушенням правил ПДД. Тому і забрали права.