Не гоню• 19 октября 2018
Женщины, объясните мне,я отстала от жизни!
В чем прикол фотографировать каждый день и выкладывать в сториз свою чашку кофе?
Аноним_1455• 19 октября 2018
Ответ дляНе гоню
А рот открывают под песни и типа поют?))
не поверите, а я залипаю на эти идиотских видео, где открывают рот под песню (рекламы такие на ютюбе попадались)

пАлАвинкА• 20 октября 2018
Ответ дляСерьезная баба
Дівчата, а мені подобається інстаграм. Зареєстрована 1 чи 2 роки не пам´ятаю)) подобаються красиві фото, красиві люди, красива природа, красива їда
і зовсім не нервують не гарні фото)) кожен як може так і себе показує))
На вулиці більше поганого і жорстокого. Якщо не подобається фото - посміюсь і перелистаю і все.
Свої фото викладаю мало - за покликом душі, коли є настрій) 1 фото в місяць, може і рідше..
Люблю дивитись на своїх друзів, однокласників, сусідів, хоч і так знаю про них але всерівно цікаво на фото. Можу заходити в інстаграм кожен день, а можу і раз в тиждень. Мені здається що це справа кожного і кожен по своєму реагує, хтось залипає на цілий день, когось нервує)))
Знаєте, це так як приказка про муху, яка завжди сідає на г... і каже що все кругом г.... а бджілка сідає на квіти і каже що навкруги тільки краса! Хто на що звертає увагу.
Мені 41 рочок
і зовсім не нервують не гарні фото)) кожен як може так і себе показує)) На вулиці більше поганого і жорстокого. Якщо не подобається фото - посміюсь і перелистаю і все.
Мені 41 рочок