Я Главная• 29 октября 2018

садочок і ревакцинація АКДС, кажуть робити, а в наявності лише Індія

всім привіт
в мене така ситуація
в 2.6 зробила сину гексаксин
в 2,7 інфанрікс
в 2.8 інфанрікс
потім потрібно було зробити ревакцинацію , але вакцини не було
зараз сину 3,10
є в наявності лише Гексаксин, але малому вже не можна, бо там є ХІП
ну і Індія є
кажуть зробити до середини листопада, спираються на якісь накази
а я думаю , оце купувала я, шукала вакцини, пішло тис 4 грн, щоб потім вколоди Індію з тим всі щастям, що в неї є
можливо хто знає, як дочекатися законно нормальної вакцини? можливо можна якусь заяву чи що написати?
Дякую за змістовні відповіді;)
Дадосвидания• 29 октября 2018
Скажите,что ждете хорошую вакцину.Индию колоть не будете.Нет никаких наказов,а если есть- пусть дадут копию вам в руки.На впс просто давят.

Маняша777• 29 октября 2018
Так наказ є від 6.09.18 року. Але ви може порадитись з цього приводу із імунологом.
Царевна Лягушка• 29 октября 2018
Кто вам это говорит?Медсестра в садочке ?Пошлите её .....Я сказала ,что буду ждать норм . вакцину...Не имеют право требовать .
На иголках• 29 октября 2018
Если Киев звоните в частные клиники.
Я нашла в Адонисе, что-то в Нашем докторе было.
автор Я Главная • 29 октября 2018
так спираються на наказ, навіть діток не беруть в садочки без прививок
вакцин крім гексаксина ніде немає, можуть казати, що є підійдіть проплатім, а по факту виявиться,що немає
автор Я Главная • 29 октября 2018
Ответ дляЦаревна Лягушка
Вам нічого не казали, за відсторонення поки не зробите? нам поки теж не казали, але я так розумію йде до цього
Цвиринь• 29 октября 2018
покупали нормальную вакцину если в частной клинике прививка была 800 грн то купили за 400 вакцину и укололи в своей поликлинике.
Леди_на_драндулете• 29 октября 2018
Ответ дляПиши-пропало
вы тот наказ читали? Так простая РЕКОМЕНДАЦИЯ, которая ни к чему никого не обязывает. И у меня ребенок спокойно пошел в гос.садик в этом году без единой прививки (ему 5), хотя тоже басни на уши вешали. Так что забейте и ждите подходящую вам вакцину - у нас привыкли, что людей можно напугать и они быстренько сделают, что кому надо. Думайте и проверяйте ’официальную’ информацию, что вам дают. Одна просьба письменно объяснить основания возможного отстранения вашего ребенка - и все сразу прячут тот наказ поглубже в ж.. Хотя у нас до этого даже и не доходило, но соседку так тоже пытались заставить колоть то, что она не хотела
Елена Майборода• 29 октября 2018
Ответ дляЦвиринь
Я тоже покупаю в аптеке и колят в поликлинике. Вы читали, что автор написала, что нет нигде?

Царевна Лягушка• 29 октября 2018
Ответ дляПиши-пропало
Половину детей прийдётся отстранять -не имеют права .Тем более у вас есть все прививки , у нас на ревакцинацию не строго смотрят.Индию не колола, ждала год Инфанрикс .
Гербария• 29 октября 2018
Ответ дляЦаревна Лягушка
вы что не понимаете, что автор может просто остаться цапом-видбувайлом.
Вот всем будет ничего, и подождут.
А автора будут щемить жестко.
Об этом видимо частично речь.... Не может она защититься официально.
железный занавес• 29 октября 2018
Там не приказ, а рекомендация. Ещё они на ст.15 давят, так в ней речь про ’дитячі заклади’ а это санатории, садик - ’дитячий навчальний заклад’.
Требуйте письменный отказ принять именно вашего ребенка. Можете ещё вот такое письмо наваять для заведующей http://advocatsergiygula.com/news/zajava_direktoru...
Рябушка Ку• 29 октября 2018
подождите до 4 лет, потом можно уколоть Бустрикс (если не ошибаюсь). в общем, ищите альтернативные платные вакцины
Конфиденциальность• 29 октября 2018
Ответ дляРябушка Ку
о, отличная идея. у нас ситуация один в один с автором. дочери в ноябре будет 4 года. а Бустрикс легче найти, чем Пентаксим или Инфанрикс?
Рябушка Ку• 29 октября 2018
Ответ дляКонфиденциальность
не подскажу, к сожалению. тоже были в такой ситуации в прошлом году, потрепали нервы в саду нормально. но нам повезло - сделали летом инфанрикс в Харькове. но вариант Бустрикса рассматривали (правда, до 4 лет нам было больше полугода)
Рябушка Ку• 29 октября 2018
автор, по поводу отсрочки официальной - идите на больничный, потом вам дадут медотвод на некоторое время
автор Я Главная • 29 октября 2018
Ответ дляРябушка Ку
в нас і є офіційно лікарняний, сказали після виздоровлення через 2 тижні робити прививку
автор Я Главная • 29 октября 2018
Ответ дляКонфиденциальность
я бустрикс давала доньці,як ревактивацію в 7 років, легко переноситься
але заращ не чула щоб і він був де, лиш гексаксин є
і раніше як цікавилася то бустрикс ніби можна вже після 4 вакцин, бо там мало коклюша
автор Я Главная • 29 октября 2018
Ответ дляжелезный занавес
дякую;)

-Ань-• 29 октября 2018
Ответ дляПиши-пропало
Запрошую на сайт ЛІГА ЗАХИСТУ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ.

Щеплення і українське законодавство:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Схеми дій:
http://www.privivok.net.ua/content/665-faq-po-priv...
Так як дитина вже ходить в садочок - дивіться другу схему.
-Ань-• 29 октября 2018
Ответ дляПиши-пропало
дякую;)
Ігноруйте незаконні вимоги. Все просто. Тільки директор сада може ’не пустити’ дитину в сад. Якщо директор напише і вручить батькам наказ про тимчасовий недопуск дитини (ПІБ дитини) з цитатами документів, якими вона керується. Батьки читають і або виконують, або оскаржують. Директор такий наказ не напише, тому що нема законних підстав ’непускати’ дитину в сад/школу.
-Ань-• 29 октября 2018
Ответ дляМаняша777
Не наказ, а лист.
Вам варто знати, що згідно Статті 2. Закону ’Про освіту’ «Листи, інструкції, методичні рекомендації, інші документи органів виконавчої влади, крім наказів, зареєстрованих Міністерством юстиції України, та документів, що регулюють внутрішню діяльність органу, не є нормативно-правовими актами і не можуть встановлювати правові норми». Таким чином, цей лист не є прямою підставою для відсторонення директором школи учня від навчальних занять, чи дерктором садочка для не допуску дитини в ДНЗ.
Шкала Радости• 03 ноября 2018
Уже появился в аптеках чистый 3-компонентный Инфанрикс.