Пропеллер на 6 персон• 03 ноября 2018
На яку температуру розрахований такий комбез.
Він стьоганий. +флісова підкладка. В одягаю на хб чоловічок, ще є флісовий теж. До якої температури таку комбінацію можна носити
ПироженкА• 03 ноября 2018
Треба знати товщину синтепона. Взагалі, якщо на флісі, то скоріш за все це зимовий. Але лежачу дитину до року у візку будете все одно вкривати ковдрами, ними і будете регулювати температуру якщо що. Плюс зараз модні овчинні конверти - взагалі в демікомбезі можна всю зиму провозити.
Брынза• 03 ноября 2018
Ответ дляПироженкА
+1/ Мы так и делали
Пропеллер на 6 персон
• 03 ноября 2018
Пропеллер на 6 персон
• 03 ноября 2018
Ответ дляБрынза
+1/ Мы так и делали
Я власне тому і питаю, бо хочу так зробити. Поки зиму не купувати, а лише конверт
Пропеллер на 6 персон
• 03 ноября 2018
Ответ дляПироженкА
Просто я дивлюсь по оголошеннях такі комбези продають хто як. Одні пишуть шо зима, а інші шо осінь. Тому й питаю
ПироженкА• 03 ноября 2018
Ответ дляПропеллер на 6 персон
якщо так пишуть, то він не дуже теплий.
Ласунка• 03 ноября 2018
По фото могу сказать, что єто осень или очень теплая зима. На погоду, как сейчас. С овчиньім вкладьішем в коляску можно перезимовать и в єтом комбезе.