Почемучечка• 07 ноября 2018

Як краще вчинити?

Доброго ранку! От зранку встала і не знаю, як правильно вчинити. Малому 1.2. Замовила щеплення акдп в аптеці. Препарат Гексаксим. Його всі хвалять, що чудово переноситься. Сьогодні запланували огляд в лікаря, після якого маємо зробити щеплення. В малого вночі почались якісь соплі. Тільки соплі. Може тому, що в кімнаті через опалення сухе повітря. Може через зубки. Але ж може старша вже якогось віруса принесла зі школи. В Європі соплі не є протипоказанням до щеплення. Малий жвавий, літає по хаті, як торнадо. Але я щось хвилююсь. Йти чи відмінити?
Аноним_1518• 07 ноября 2018
В любом случае перед прививкой Вас должен смотреть врач, он и скажет - можно ли делать прививку. Позвоните в аптеку и обсудите, что если врач не разрешит - Ваши дальнейшие действия
Аноним_1543• 07 ноября 2018
Это ваш ребенок и ваша ответственность.
автор Почемучечка • 07 ноября 2018
Ответ дляАноним_1543
Это ваш ребенок и ваша ответственность.
Ааа... Ну да...
Инфотуфелька• 07 ноября 2018
Я бы повременила с прививкой.
Xвостокрутелка• 07 ноября 2018
А что, препарат не может полежать в аптеке? Оплатите, пусть кроме чека, ещё бумажку дадут в качестве гарантии хранить некоторое время.
Меряно-перемеряно• 07 ноября 2018
Делайте, сейчас период такой, что без соплей вряд-ли долго продерижишься))
Я дочке делала в сентябре, с соплями.