ОйЙой• 13 ноября 2018

Відмова від щеплення від педіатра

Дитина передала записку від вчительки про необхідність зробити вакцинацію або оформити відмову у педіатра. Дівчата, як це робиться зараз? Це у поліклініці? По запису чи як? Я маю заяву написати? Чи таку довідку не дають просто? Розкажіть ,як це зараз робиться. Дякую
Мстящий за Зайца• 13 ноября 2018
Приходите к педиатру, сейчас они в основном принимает по записи, он дает вам бланк, либо вы пишите заявление в произвольной форме, все.
Queste• 13 ноября 2018
стандартный бланк информированного согласия, там есть пункт ’не разрешаю’ и все
можете сами скачать из нета, проставить галки и подписать, педиатру просто занести
или, если карта у вас, педиатру позвонить, бланк заполненный в карту вклеить
автор ОйЙой • 13 ноября 2018
Дуже дякую за допомогу)
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляQueste
А я ніколи не підпишу документ, який називється ’Інформована згода’. На галки можуть не звернути увагу, зробити дитині щеплення, і медикам за це нічого не буде.

Тільки ВІДМОВА ВІД ЩЕПЛЕНЬ.
Queste• 13 ноября 2018
Ответ для-Ань-

Тільки ВІДМОВА ВІД ЩЕПЛЕНЬ.
галки стандартные для прививающихся и отказывающихся
разница в месте подписи, бланк один и тот же для согласия и отказа, а уж подписывать его или нет - ваше дело
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляQueste
І все-таки документ називається ’Інформована згода’.
При відмові від щеплень логічніше написати відмову.
Queste• 13 ноября 2018
Ответ для-Ань-
ну это вы супрун расскажите
или кто там эти бланки утверждает
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляQueste
ну это вы супрун расскажите
или кто там эти бланки утверждает
Неграмотні ідіоти ці бланки складають і затверждують.

«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10

Крім того, що батьки самі повинні оцінити, чи здорова дитина в день вкцинації (поставити галочку так чи ні), Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595.
Queste• 13 ноября 2018
Ответ для-Ань-

А саме:
мне не надо цитировать антипрививочные простыни, вам адрес ио министра здравоохранения подсказать или сами нагуглите?
znumi• 13 ноября 2018
Ответ для-Ань-

Тільки ВІДМОВА ВІД ЩЕПЛЕНЬ.
Так можуть не звернути увагу і на назву папірця.
Треба вчити дитину, щоб без присутності мами або тата нікому й ніколи не дозволяла щось собі колоти чи проводити інші подібні маніпуляції.
І у випадку примусу можна кричати, верещати, кусатися, вириватися і що завгодно ще.
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляОйЙой
Дуже дякую за допомогу)
Законом не встановлена форма відмови від щеплень. Ви можете написати довгу відмову з цитатами законів, роздрукувати або написати від руки.

Наприклад так:
http://www.privivok.net.ua/node/26

Або тут пост № 402:
http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,873...

Потрібен тільки підпис одного з батьків, не треба оформляти відмову від щеплень у педіатра: не треба підпис педіатра, не треба печатки, деякі збоченці вимагають засвідчити відмову у нотаріуса. Це все не потрібно. Так само як і при згоді на щеплення - тільки мама (або батько) підписує.
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляznumi
Звичайно треба вчити дитину. Але дитині важко протистояти дорослим. Тому також потрібно пояснити вчителям/медсестрі/директору, що ніяких медичних маніпуляцій вашій дитині в школі. Тим паче школа це навчальний заклад, а не медичний.
Можливо написати відмову від медичних втручань (крім екстренної медичної допомоги при загрозі життю).
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляОйЙой
Дуже дякую за допомогу)
Відмова від щеплень пишеться і вручається тій особі, яка хоче від вас письмову відмову. Просять в школі - пишете на ім´я директора школи, просять в поліклініці - на ім´я завідуючої поліклінікою.
Не треба ходити в поліклініку за благословенням (підписом) педіатра. Робити щеплення або відмовлятись від щеплень - це ваше безумовне право. Воно не з´являється і не зникає в залежності від того, схвалить педіатр ваш вибір чи не схвалить. Ви просто письмово підтверджуєте ваш вибір, вашого підпису під відмовою достатньо.

У нас так: в поліклініці в медичні картки дітей вклеїні відмови від щеплень і проб Манту; при подачі документів в школу написала відмову від щеплень. Ніякого тиску і зайвих вимог - 1 відмова в поліклініці, 1 відмова в школі.
Тільки під час незаконної додаткової поліовакцинації шкільна медсестра попросила написати свіжу відмову від щеплень. Мені не важко, а медсестра може показати начальству купу відмов, як доказ своєї роботи.
В нашій школі не роблять щеплення, але під час додаткової поліовакцинації приперлись в школу вакцинатори, щепили деяких дітей.
А якщо в вашій школі все ще роблять щелення на території школи - треба не просто написати і віддати відмову від щеплень, а зареєструвати як вхідний документ. Або вислати заказним листом з описом вкладення і повідомленням про вручення. Нажаль, є випадки що дітям роблять щеплення без письмової згоди батьків, або з письмовою відмовою батьків. Якщо у батьків є докази, що вони надали письмову відмову - легше наказати винних.
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляQueste
Любят запрививочники все перекручивать, я цитировала ’«Інформовану згоду та оцінку стану здоров´я особи або дитини одним з батьків або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики».
Вы эту ’антипрививочную простынь’ перед каждой прививкой подписываете (или возможно подписываете не утвержденную форму, а местную самодеятельность местных врачей). Хоть раз прочитали? Или подписываете не глядя и бегом в прививочный кабинет уколоться?
-Ань-• 13 ноября 2018
Ответ дляQueste
Зачем вы мне предлагаете адрес? В стране уже 2 года нет министра здравоохранения. Вам не надо, и.о. тоже не надо. Но вы обязательно погуглите адрес и.о. и попробуйте добиться, чтобы из такого частоиспользуемого документа как ’Информированное согласие на прививку’ убрали недостоверную информацию. Пусть лучше напишут, что является противопоказаниями к прививкам.
Вам этот документ подписывать, вот и добейтесь, чтобы из него убрали недостоверную информацию.
А я лучше за это время подскажу людям, как лучше оформить отказ от прививок.