Аноним_1448• 19 ноября 2018
Порадниці прошу ваших порад
Привіт усім....Можливо хтось стикався, або просто володіють хоть якоюсь інформацією. Ситуація наступна:
Моїй бабусі в селі колись за пай давали відповідну сумму ( за те що його використовують), тепер сказали що даватимуть не гроші - а тонну пшениці.
Підкажіть що з нею робити? куди можна здати? Кому можна продати? ( бо той орендар не планує віддавати гроші(( )
Аноним_1448
• 19 ноября 2018
це дуже велика к-ть мішків..мені їхати далеко, а бабуся старенька і не зможе кілограмамаи чи мішками продавати((((
УжеВотДа• 19 ноября 2018
Ответ дляСпайдерВумен
девушка, но мы же тоже не можем поехать к вашей бабушке и продать ваше зерно....
обычно так и отдают или деньги, или зерно.
УжеВотДа• 19 ноября 2018
в любом селе нескоьько фермеров. пусть отласт в аренду другому. за деньги.
Аноним_1448
• 19 ноября 2018
Ответ дляУжеВотДа
невже хтось просив вас продавати? я поцікавилась порад....подумала можливо хтось знає оптових покупців і т д
Аноним_1448
• 19 ноября 2018
Ответ дляУжеВотДа
з другим уже перепідписали договір...а от цей попередній ніяк гроші не віддасть(
Аноним_1457• 19 ноября 2018
Значить,договір в майбутньому не продовжуйте з тим фермером.
Звоніть і вимагайте,щоб розрахувався.
Або знайшов вам купця
Звоніть і вимагайте,щоб розрахувався.
Або знайшов вам купця
Спасу мир• 19 ноября 2018
Ответ дляСпайдерВумен
Тонна, это не опт. Не. Смысла ехать за тонной.
Аноним_1448
• 19 ноября 2018
Ответ длявсегдаДаДа
та там в результаты вже дві (