Леди_в_ночи• 21 ноября 2018

Квартира или развод. Жена брата поставила ультиматум

Кратко
Брат изменил жене.
Жена узнала, в ярости
И теперь ставит ультиматум - или он свою часть квартиры дарит ей ( у них части 50 на 50), и лишается всех прав на квартиру, но при этом жена прощает
Или развод

К слову, брат идеальный муж, папа, все в семью
Изменил по водке
Но теперь очень страдает
Ната_2012• 21 ноября 2018
Ответ дляОлечка-я
Если брат такой идеальный, то чего боится переписать часть квартиры на жену?
Наверно потому, что не уверен в идеальности жены.
Я люблю транзисторы• 21 ноября 2018
Жена правильно требует безопасности себе и ребенку.
Автор, пусть у Вас будет такой же идеальный муж, как Ваш брат. И, возможно, пережив то, что сейчас переживает Ваша невестка, Вы вспомните эту публикацию. Только вот, эмоции и мысли у Вас будут другие. Гарантирую.
Хорошего вечера.
Докладная• 21 ноября 2018
Автор, будьте порядочным людьми и обеспечте как ваша мама вам обеспечила квартиру племяннику. Ребенок не виноват в этой ситуации и должен быть максимально защищен от папиных выкрутасов по пьяне
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
Я чогось не розумію... Ви в курсі ситуації? Знаєте особисто брата автора та нотаріуса?
Припускаю найгірше (для брата автора)
Бутербродница• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Припускаю найгірше (для брата автора)
А чому так не переживаєте за його дружину - слабку жінку з дитиною, яку зрадив чоловік?
Ви чоловік, раз так захищаєте кобеля-п´яничку?
Не прохожу мимо• 21 ноября 2018
Развод
Вездевлазиющая• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
В даному випадку він не втрачає - у нього забирають під психологічним тиском. А він, враховуючи свій стан, не може адекватно оцінювати дійсність і наслідки своїх дій!
Конкретно який тиск??????просто цікаво?сидить(я так зрозуміла в батьків і заливається ,бо не зумів приховати зраду???)в нього я так розумію ніхто горілку не заливає,руки не виламує,і я впевнена що він зараз не з жінкою в квартирі,а в мамочки відлежується...то ж конкретно -який тиск???дайте відповідь,будь-ласка
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
А чого за жінку переживати? Вона в своїй на 1/2 квартирі, її ніхто нікуди не виганяє. З чоловіком живе 10 років - значить все влаштовує. А брата автора вижене як тільки він подарує свою 1/2 і йти йому нема куди
Ksu160576• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
за что зажалеть за измену? не смешите, ну ’чесслово’
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляВездевлазиющая
Тут не так постановка питання.
Моє питання - що треба зробити, щоб можна було визнати недійсним договір дарування (і відіграти все назад), який п’яний чоловік підпише (може підписати) на користь дружини, до кінця не усвідомлюючи
значення своїх дій (бо п’яний).
Вездевлазиющая• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Я не автор. Не сестра, не брат
Правильно,ви фантазерка,яка бачить те що хоче-адже ніде не написано що брата підпоює жінка,що він зараз з жінкою,що жінка його довбає´´віддай свою частину´´ і т.д.Жінка поставила умову-або його частина квартири,або розлучення і все.Ну але ж ви самі розвинули більшу кількість сторінок цього обговорення,думаю через те що вам зараз нудно,вирішили показати свій інтелект і детективні здібності,але це просто смішно виглядає
Бутербродница• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Хоча б тому, що чоловік, перебуваючи в шлюбі з нею, шукає їй заміну, може заразити її.
10 років її влаштовувало, бо чоловік не зраджував. А зараз не влаштовує, тому й ставить умови.
Здоровий молоди чоловік заробить собі на квартиру. Наприклад, в тій же Польщі на пакуванні лампочок, отримуючи 1500уе в місяць, абсолютно реально заробити на житло. А от жінці з дитиною набагато важче.
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляВездевлазиющая
Так не відписуйте - в чому проблема ?
МастерЮля• 21 ноября 2018
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я живу в родительской квартире с мамой. Эта квартира записана на меня, мне не нужно еще одна
Нет, я не замужем
лишних квартир не бывает.
Вездевлазиющая• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
І думаючи про себе і своїх дітей - старається не дати брату зробити помилку в п’яному стані. Правильно ж поступає ?
Автор не заміжня,дітей не має,живе з батьками,ви так пишете аби писати
Докладная• 21 ноября 2018
Ответ дляВездевлазиющая
Вернее не скажешь.
Но больше похоже что это сам Автор темы. Ибо нормальный человек пьянчугу и предателя защищать не будет
Докладная• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Так не відписуйте - в чому проблема ?
Viter33, не пишите того чего не знаете незнамо зачем и почему
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
1.Нема таких з/п в Польщі на пакуванні лампочок
2.Брату належить 1/2 квартири і бажання дружини розвестися (незалежно від причини) - не привід її дарувати. По закону - 1/2 + аліменти (на дітей) , все решта - за бажанням її чоловіка
Вездевлазиющая• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Для мене це неприйнятно.
Зрада=розлучення+аліменти, але не 1/2 квартири.
Це ж для вас,але питання не про вас і не вашу сім´ю
Бутербродница• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
1. Є. Мій племінник зараз там працює і отримує саме стільки.
2. Власнику майна краще знати, як ним розпорядитись.
Докладная• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Атсосись пиявка, иди бухай с братцем
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
1.Це неправда (як для складання лампочок в Польщі).
2.Згоден, краще знати, але в тверезому стані.
natallia179• 21 ноября 2018
Ответ дляЛеди_в_ночи
Девушки, а он что теперь из-за мимолетного влечения должен остатся без крыши над головой? Это нормально?
А дальше что? Выгонит?
И это родной человек так сделает??
Они вместе уже 10 лет, зачем тогда жила с ним раз он такой плохой?? И еще ребенка завела?
Ждала на квартиру небось и подзодящий случай искала
а нормально, что у него мимолетное влечение, и она ему сразу стала не нужна? страдалец блин....
Подкустовый выползень• 21 ноября 2018
Автор, вы здесь адекватности мало встретите...все будут писать поделом, кобель и т.д.

Я бы не велась на месте брата, если жёнушка такая предприимчивая, она его выставит после дарения квартиры
Вездевлазиющая• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Тут не так постановка питання.
значення своїх дій (бо п’яний).
Ну я так і зрозуміла-відповіді у вас нема,вам просто нудно,вирішили вечір провести з доказами своїх ,не всім зрозумілих висновків
Бутербродница• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
1. Ви, звичайно, все краще знаєте
2. Людина є господарем свого життя. Ніхто в нього горілку не заливає насильно
xardin• 21 ноября 2018
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да, да все понятно. Нет чтоб по сестрински и по справедливости разделить имущество родителей поровну.
Удалено администрацией...
Вездевлазиющая• 21 ноября 2018
Ответ дляviter33
Так не відписуйте - в чому проблема ?
Ви вже мабуть вина хильнули,перекладаєте з хворої голови на здорову,мені вже не так тема цікава,а конкретно ваші відповіді,хоч посміюсь
viter33• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
1. Ви, звичайно, все краще знаєте
1.Ви з якого міста? Ну або він працює 7 днів в тиждень по 18 год.
2.Насильно не змушує, але може скористатися його п’яним станом
xardin• 21 ноября 2018
Ответ дляФайна_зупка
Прикольно!))) Мужику уже и работу подобрали!)))) Будет в Польше ламочки паковать....