Купипупсичек• 29 ноября 2018
А есть школы, где запретили школьную ярмарку и сладкий стол к НГ?
Хочу понять, только у нас (киевская школа) так или нет. И почему.
У кого тоже такое, напишите и город, если не сложно.
Шановні батьки!
Педагогічний колектив школи шукає дієві форми роботи з батьківським загалом у рамках новітніх вимог Нової української школи.
Зустрічі з Вами будуть відбуватися у форматі спілкування на комунікативних рівнях:
«Батьки – учителі»
«Батьки – класні керівники»
«Батьки – соціально-психологічна служба»
«Батьки – адміністрація»
Тому, віддаючи перевагу індивідуальній роботі з батьками, 6 грудня 2018 року чекаємо на Вас у закладі освіти з 16:00 до 18:00 для вирішення усіх питань, які Вас хвилюють.
Для планування зустрічі, просимо Вас заповнити форму.
«Батьки – учителі»
«Батьки – класні керівники»
«Батьки – адміністрація»
ОйЙой• 29 ноября 2018
Харьков, школа 153
на род. собрании в прошлый четверг сказали, что сладкий стол можно только если всё будет порционно, включая сок.
7.11 планировалась математическая ярмарка - перенесли предварительно на 28.11 (болели учителя математики), теперь вроде бы на следующей неделе будет (дочка вчера сказала).