ЛисАпедная• 02 декабря 2018
Допоможіть знайти лікаря
Всім привіт,я проживаю в Києві,у мене проблеми по гінікології,і просто всже опускаються руки,вже 5 років не можу вірішити свою проблему,бувала в багатьох лікарів бестолку,моя проблема заключається в тому що мої критичні починаються і не закінчуються,мій організм мабуть 99відсотків з таблеток,МОЖЕ В КОГОСЬ БУЛИ ТАКІ ПРОБЛЕМИ??????До кого звернутис?З таким щей і не завагітнієш,знову пю гармони щоб зупинити кровотечу,яка починається не в той час.Буду дуже вдячна всім хто допоможе.
Сметчица• 02 декабря 2018
я хожу к Голоденко Юрий Николаевич на Осокорках допомога плюс.
не знаю как он с гормонами. но вцелом он хороший доктор. лишнего не назначает. к.м.н.
Пупуговка• 02 декабря 2018
Чистку вам не предлагали? У моей подруги была аналогичная ситуация. Чистка решила все проблемы, до этого ничего не помогало.
Миледи• 02 декабря 2018
Ответ дляЛисАпедная
Дякую)
Трава грицики (пастушья сумка) допомагає зменшити кровотечу. Заварювати і пити. Погугліть.
ЛолитаНеРазлита• 02 декабря 2018
Автор, попробуйте обратиться в военный госпиталь к завотделением гинекологии.
Котик-Пупсик• 02 декабря 2018
Автор, Вам допоможе гарантировано Гераскевич Лариса Миколаївна, вона і мені і подругам допомогла, до того ж вона талановитий репродуктолог що зробила счасливими багато пар хто мріяв про дітей!!!
Ось тут вона приймає
Котик-Пупсик• 02 декабря 2018
Ответ дляМиледи
Більше ніколи не займайтеся таким самолікуванням і не давайте такі поради, у людини може бути небезпечний діагноз а ви якісь знахарські трави радите, ми живемо в якому столітті? Треба знати причину! І УЗД, і аналізи, все .. аж тоді лікування
Лукьянова Наталья Викторовна• 02 декабря 2018
А у вас с печенью и желчным проблем нет? Напишите в личные.
ЛисАпедная
• 02 декабря 2018
Доброго ранку,девочки мені 31рік,я не рожала,був стрес в 25,скинула за місяць 30 кг,потім повернулась в свою вагу,і почалось,здала гармони щитовидної залози,гормон високий,але все стало уже за два роки в норму,я здавала інші гормони в нормі,і ось опять критичні через 20 днів а не 28,ось три місяці почті лікування,а толку ноль,робила Лапероскопію і гістеро,думала допоможе,але операція заключається в тому що насечки яєчників була щоб завгітніти,а гістеро бо наче щось було в маткі,оказалось все норм,а критичні все ж також йдуть як хочуть,може у когось була така ситуація,хочу до лікаря який дійсно б допоміг.
ЛисАпедная
• 02 декабря 2018
Доброго ранку,проблем нема жовчний коли був застій чистили в лікарні печінка в нормі.
ЛисАпедная
• 02 декабря 2018
Ответ дляПупуговка
Ні,не робили,але була лапероскопія,заключення було ендометрій в порушені фазі.Але колись гініколог говорить щоб була рожавша почистили б.
Ответ дляЛисАпедная
У меня после печеночных проб нашлась причина, а так только кровоостанавливающее. Оказывается УЗИ этого не показывает.