Боюсь признаться• 02 декабря 2018
Посоветуйте зимний комбинезон, ребенку 1.5 лет, до 1500грн НОВЫЙ
Печальки.нет• 02 декабря 2018
Приєднуюсь, подивіться на Смику польському. Якість супер, приїде швидко і без оплати за вагу. Ще польський 5.10.15 - теж класні комбінезони.
Або суцільні на Нексті.
Не пью, не курю• 02 декабря 2018
У нас кулклаб. Хороший. Идет в размер. Еще есть у старшего чибо, тополино - нормальные
Xвостокрутелка• 02 декабря 2018
Ответ дляПечальки.нет
Або суцільні на Нексті.
Кстати на 5 10 15 сейчас скидки хорошие
Ухахайкина• 02 декабря 2018
Якщо зараз ще є що носити, рекомендую почекати місяць. Почнуться розпродажі, і з таким розміром і бюджетом зможете купити вже не бюджетну марку (як тополіно, кулклаб, лідл ітп), а середню і вище цінову категорію. Напр, рейму, тікет ту хевн, поларн о пайрет.