Сумчатая кошка• 25 декабря 2018

Зміна житла - купувати чи будувати?

Там, де живемо зараз катастрофічно не вистачає місця, в дітей немає своїх кімнат. Не можу визначитися, який варіант краще?
1. Купити готовий таунхаус із спільними стінами і маленьким подвір"ям, робити ремонт і переселятися
2. Купити землю і побудувати будиночок мрії з великою верандою, тільки це розтягнеться в часі і вийде дорожче
фото для прикладу
Результат:
вже голосів: 48
23 (47.92%) 1. таунхаус
19 (39.58%) 2. повноцінний будинок
6 (12.5%) результат
Руфіна• 25 декабря 2018
Будинок, але повірте , що точно 150% вартості танхайсу...
Из ДОМа-2 Я• 25 декабря 2018
Ответ дляРуфіна
Будинок вам обфйдкться в 2р дорожче
Пульт от линолеума• 25 декабря 2018
Будинок вийде дорожче...
Руфіна• 25 декабря 2018
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Будинок вам обфйдкться в 2р дорожче
Якщо по площі танхауса - то ні, якщо із заморочками то модна і в 3-4 рази дорожче зробити..
Звезда в шоке• 25 декабря 2018
Строить дом очень дорого и долго
автор Сумчатая кошка • 25 декабря 2018
Ответ дляРуфіна
площа не велика, прибл. 120 кв.
Руфіна• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
площа не велика, прибл. 120 кв.
-- Зробіть бізнес план найкраще попередній - врахуйте по можливості все+ добавте приблизно 25% - це реально те, що стане будинок...
Rukola1• 25 декабря 2018
будинок вийде дорожче
Пошаманю• 25 декабря 2018
Автор,у батьків будинок,самі будували,але зараз вибрали б таун
По-перше це не тільки ціна будівництвв будинку чи покупка тауну,є багато нюансів,які потрібно знати
По-друге,опалення,з тауном буде менше витрат ( от мої побудували,а зараз обігріти проблема,тільки за листопад заплатили 10 тис,і в будинку холодно 16 градусів)
По-третє,з будинком багато додаткових витрат ( дорога,вивезення сміття)
Ми кожен рік здаємо велику суму на дорогу,у нас приватний масив,дорогу вмить розгромлюють фури,багато будинків тільки починають будівництво
Можливо,тільки у нас так,але тауни у кращих місцях розташовані,зразу стелять плитку,все чистенько
автор Сумчатая кошка • 25 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
мене таун теж приваблює тим, що менше мороки, але і менше особистого простору. Цікаво було б почути думку тих, хто живе в таких сучасних комплексах. Бо в нашому місті їх лише починають будувати.
Пошаманю• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
А таку веранду ,як Ви хочете взагалі морока,це тільки на фото гарно і літом добре,а зима,осінь - одне прибирання.Сусіди вже всі позакривали їх.
Вибирайте таун і не прогадаєте,головне щоб сусіди нормальні,але і в приватному секторі перли попадаються
руки_Крюги• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
площа не велика, прибл. 120 кв.
Поищите готовый отдельный дом, сейчас их никто не покупает, хозяева хлрошо устурают, попробуйте поискать. Стройка- очень дорого, долго ,невыгодно, поспрашивайте у продающих свой дом, сколько они вложили и за сколько продают, обычно гораздо дешевле вложенных средств
автор Сумчатая кошка • 25 декабря 2018
Ответ дляруки_Крюги
шукали, але не знайшли підходящих, новозбудовані дуже дорогі - одномоменто віддати таку суму дуже накладно, а старі забудови - або велика площа, або розвалюхи з таким плануванням, що все потрібно перебудовувати
руки_Крюги• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
Тогда таунхаус, но учтите, что их строчт на продажу и качество всего там аховое, начиная от звукоизоляции и заканчивая коммуникациями
iranet• 25 декабря 2018
У нас дом, решили свой , отдельный еще а процессе стройки, живем на первом, отопление электро, за прошлый месяц 2700.
Мусор вывозит городская машина, пакеты 12грн, не дорого. Таунхаус... соседи , маленький участок.
автор Сумчатая кошка • 25 декабря 2018
Ответ дляiranet
скільки часу живете в будівництві? мене це найбільше лякає, що кілька років порядку не буде
iranet• 25 декабря 2018
Живем год, меня не пугает стройка, просто очень хочу свой дом, думаю год два и уже второй будет с лестницей, за этот год выровняли участок и забор сделали, на весну - лето планируем терассу и дорожки.
Золотая орда• 25 декабря 2018
Ответ дляРуфіна
больше)
Идеально - купить готовый дом, потому что дома по себестоимости продать невозможно, только с дисконтом. Строить самостоятельно - дорого, требует полного контроля и погружения в процесс, время.
Таунхаус - когда мы стояли перед таким же выбором, ездили смотреть таун с специалистом-строителем, он в пух и прах разнес качество постройки, экономили на всем и жестко.
В итоге строились около 4 лет, сейчас продать за треть цены от вложений не можем
Т.е. оптимально - искать готовый не старый дом (лет 10-15 лет).
Золотая орда• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
площа не велика, прибл. 120 кв.
сколько уровней? три, наверное, в цоколь тоже лестница. Чем больше этажей, тем сложнее жить) У нас в доме два этажа, устаешь бегать наверх через пару месяцев
автор Сумчатая кошка • 25 декабря 2018
Ответ дляЗолотая орда
1,5, низ - гараж, кухня, верх частково мансардний на 3 спальні
ТебеОноНадось• 25 декабря 2018
Я за готовое. Мы начали не большую пристройку и это капец, денег и времени тьма...
Руфіна• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
Краще не робіть в підвалі гараж- краще накриття на автомобіль-не так часто в нього ставиш машину, а стає коморою, а в підвалі це взагалі..вартість одного поверха майже вийде - перекриття,ізоляція, водостічна система!
автор Сумчатая кошка • 25 декабря 2018
Ответ дляРуфіна
в мене зараз гараж в цоколі, машина стоїть постійно, дуже зручно, гараж теплий і не треба на вулицю виходити, щоб виїхати
Руфіна• 25 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
Якщо вам треба гараж в цоколі - то це вже 200% вартості танхауса!