Сегодня хотела отметится в своей любимой теме, но она закрыта. Увы.
Возьму на себя смелость открыть новую.
Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Ответ дляМадамОхмури
хто знає нові акції тижня? дякую.
💚КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ З 18 до 25 січня:
🔹ЗНИЖКА 20% на засоби для мозку та когнітивного здоров´я з промокодом BRAIN
🔹ЗНИЖКА 30% на добавки від California Gold Nutrition
🔹ЗНИЖКА 20% на вибрані бренди спортивного харчування - NutraBio Labs, EFX Sports, Hydroxycut, BPI Sports, Vplab, Keto and Co, Chapter One та 6AM Run до 1 лютого
Новогодняя пальма• 19 января 2023
Девочки, как долго сейчас айхерб идет ? Подскажите, пожалуйста.
Malinka111_• 21 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Дівчата а хто знає коли буде знижка найближча така що на все? Зібрала корзину і чекаю вже місяць
может в конце месяца, может к 14 февраля.
не вижу смысла ждать. все равно перед акцией поднимают цены.
Этожзвяздаяегообожаю• 21 января 2023
Подскажите пожалуйста, может кто принимал препараты для снижения пролактина и ТТГ. Что заказывали ?
волосатое стекло• 22 января 2023
посоветуйте, пожалуйста, что купить при ишиасе - защемлении, или повреждении седалищного нерва (острый приступ, а также потом для восстановления ). Не нахожу ничего по названии болезни . Спасибо огромное !
Выступаю Я.• 23 января 2023
Ответ дляМадамОхмури
хто знає нові акції тижня? дякую.
GOLD60 от 60 у.е. -10%
Дверной_Проем• 23 января 2023
Підкажіть будь ласка, доставка Новою Поштою при якій сумі замовлення безкоштовна?
Кундалини• 23 января 2023
Доброго вечора. Дівчатка підкажіть хочу замовити дві посилочки родичам .. і щоб забирала одна людина...в один час прийшла й забрала літні люди. Скажіть будь ласка щоб не зустрілось на таможні і не попало на розтаможку-я можу на один номер телефону замовити -а прізвища і імена різних людей ? Чи таможня по номерам телефону фіксує ? Чи достатньо різних фіо ? І одного номера телефону. Посилки будуть десь по 100 Дол....
Ответ дляКундалини
Можна на один телефон
Кундалини• 23 января 2023
Ответ дляsymbol
Можна на один телефон
Чудово !дякую велике !надіюсь не попаде на розтаможку.
Сестрица Алёнушка• 24 января 2023
Дорого дня. Підкажіть, будь ласка, можливо хтось замовляв і знає, що дієві хондропротектори. Дякую за відповідь
Сестрица Алёнушка• 24 января 2023
Дякую. Порадьте ще, будь ласка, вітаміни для зору підлітка. (короткозорість)
Сумка с непогодой• 25 января 2023
Доброго дня всім! Можливо хто підкаже мені, порадить, бо мене запитали про маски, скраби для обгортання тіла з антицелюлітним ефектом, для схуднення, наводячи приклад, що в багатьох магазина є спеціальний розділ з такими засобами...воно то й так, але ж Айхерб більш аптечний, ніж косметичний магазин, такого не зустрічала і не знаю що відповісти, що порадити людині
Заздалегідь дякую за таку інформацію!
Ответ дляСумка с непогодой
Заздалегідь дякую за таку інформацію!
Ответ дляcranberry
добрий день! які нові знижки очікуються? підкажіть, будь ласка
Знижки до 40% на засоби для підтримки кісток, суглобів і хрящів
Знижка 20% на вибрані бренди спортивного харчування - RxSugar, Dr. Emil Nutrition, 310 Nutrition, USN, Dr. Murray’s, Chapter Six, Obvi та JiMMY!
Знижка до 40% на засоби для ванни та душу
Купипупсичек• 27 января 2023
Дівчата. Потрібна ваша допомога.
На Айхербі зараз немає амінокіслот Солгар, то змушена була купити в іншому місці. І от...етикетка один в один, АЛЕ є різниця в самій скляній пляшці. Інший колір - світліший та знизу скла інший визирунок з пухірців, а не рисок. Ціна 32$ за пляшку.
Здається що це підробка. Що думаєте?