Ду да ду да ду• 27 декабря 2018
Дитина бачить своє майбутнє лише у футболі
Всім доброго дня.
Сину 11років. 5клас. Вчиться на відмінно. Ходив в спорт школу ДЮСШ. Ми з райцентру. Перевели у хороший спорт. клуб в обласному центрі. За кілька місяців він вже грає за 1команду. Це вже досягнення. В нього хороша швидкість, ривок, б´є з двох ніг. По швидкості він перший з 50дітей свого року. Возимо його 70км в один бік на тренування, аеробіку, турніри... Звичайно, що важко. Додому приїзджає пізно і втомлений. Ще уроки вчити треба. Але не скаржиться. Живе футболом.
Чоловік також все життя грає у футбол, але це не його професія. Певний час тренував дітей у ДЮСШ. Залишив через низьку ЗП і треба було свій бізнес контролювати. Йому в свій час батьки не дали можливість займатися улюбленою справою. Просто грає на місцевому рівні для себе і задоволення.
Недавно був корпоратив і тренет сказав прямо, що якщо до 17-18років дитину не влаштувати в клуб у Європі, то в Україні шансів в неї немає( (І власник клубу має багато зв´язків, щоб допомогти вліштувати дітей в хороші клуби. Не даремно, я так думаю. Контракти ми не підписували. Вирішують батьки.) Тренер наводив приклад, що його випускник сидить на лаві запасних в їх клубі. Дійсно талановитий. Грав в молодіжці, на Україну..., але власник клубу купив кілька нульових бразильців і їх треба вчити, щоб продати вигідно. А наш хлопець сидить і має шанс лише тренувати дітей або сидіти далі( Тренер також грав в свій час в багатоьх українських клубах. В деяких навіть не оплатили зароблені 10000дол.
Ми близько до кордону живемо і в нас реально всі перспективні знаходять місце для початку бодай в Польщі на повному утриманні (їх харчують і житло їм надають) з зарплатою 1000дол. в найпростіших клубах. А кому пощастить, то на кращих умовах і престижніших клубах. АЛЕ ідеальний вік для цього 14-15років. Як тоді бути з школою? Залишити дитину без освіти зовсім я не готова. Дитина польською не говорить. Був період, що грав за одну польську команду. Їм бракувало нападника. Якось розумілися. Мало не мовою жестів. В такому віці дитину спровадити в іншу країну мені якось страшнувато.
Напевно багато написала, але просто багато думок в голові. Не хочу зламати дитині життя через неправильно прийняте рішення. Буду вдячна всім за поради. Можливо, в когось знайомі/родичі/діти, які в підлітковому віці влаштували дітей у європейські футбольні клуби. Цікавить багато моментів.
Братья Капли• 27 декабря 2018
Прочла 1 и последний абзац, извините! Но хочу сказать одно, что если ребенок определился в профессии - то это супер! Дайте человеку шанс в жизни выбрать то,что он хочет, а не то что хотят родители....
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Так я і не проти, але тут майбутнє примарне, а як спровадити дитину в підлітковому віці за кордон без жодної освіти???
Семенна Семеныч• 27 декабря 2018
Автор, если у ребенка есть желание, то поддержите его. В нашей семье похожая история, когда папа в детстве занимался футболом, а мама с папой не отпустили его в интернат. Он до сих пор жалеет об этом (скорее, это несбыточная детская мечта). И вот когда наш сын стал увлекаться футболом, папа всячески ему помогал. В 13 лет отвез его в интернат за 700 км от нас (Днепр), я была против, так как считала, что нужно получить образование, а гением в футболе я его не видела. Проживание в интернате - это школа жизни еще та
, я бы сравнила с армией
. Закончил интернат, получил аттестат, сдал зно в Днепре. Подруга живет на Кипре, сказала, чтоб привозили на просмотр в клуб (друг семьи тренер клуба). Но у нас в то время было зно. Немного подостыл. Сказал, что больше футболом он заниматься не хочет - наелся. Приехал домой, поступил в универ. С тех пор в футбол не играет, охоту отбили навсегда.
Конечно, чтоб у ребенка было будущее в футболе возите его на просмотры, желательно в Европу. И отпустите ребенка вовремя, прислушивайтесь к его мнению.
, я бы сравнила с армией
. Закончил интернат, получил аттестат, сдал зно в Днепре. Подруга живет на Кипре, сказала, чтоб привозили на просмотр в клуб (друг семьи тренер клуба). Но у нас в то время было зно. Немного подостыл. Сказал, что больше футболом он заниматься не хочет - наелся. Приехал домой, поступил в универ. С тех пор в футбол не играет, охоту отбили навсегда. Конечно, чтоб у ребенка было будущее в футболе возите его на просмотры, желательно в Европу. И отпустите ребенка вовремя, прислушивайтесь к его мнению.
Компас Ижевска• 27 декабря 2018
І мій марить футболом. Також 11. Вчиться добре. Проте у нас більше аргументів проти ніж за. Перший із них - висока травматичність цього виду спорту. Друга - дуже короткий період (можливої) успішної кар*єри. 30-35 років - і тебе списують. Потім все те ж тренерство. Звісно, за цей час можна заробити якийсь капітал. А можна і не заробити... Потім починати нову справу життя чи як? Про сім*ю при цьому також можна забути. Жодна дружина рано чи пізно не витримує. Ми своєму ці моменти намагаємося пояснити, до речі, на ’живих’ прикладах.
Автор, поддержите своего сына. Язык выучит быстро в процессе общения, все учат, чем он хуже.
Чтобы потом с этой ’освитой’ он не стал каким-нибудь сотым экономистом или тысячным компьютерщиком, потому что мама боялась. И будет, придя с нелюбимой работы, смотреть футбол по телеку и горестно вздыхать, ставя на диплом чашку с чаем.
Семенна Семеныч• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Не переживайте, дети быстро обучаемы. Сейчас очень мало детей целеустремленных. Если он готов пахать 20 часов в сутки - вперед, только помогите ему в этом.
Я в дамках• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
во первых вашему ребенку всего 11 лет...
в нашем виде спорта - одну девочку пригласили играть за чешский клуб, и соответственно она заканчивала школу в городке где играла, и далее пошла в колледж, который был в том же городке; поэтому я думаю все эти вопросы вы сможете обсудить с тренерами клуба, в котором ваш ребенок будет играть. Удачи!
пьЯНА• 27 декабря 2018
В мене немає досвіду, але вік 14-15 років це 9-10клас, багато підлітків такого віку вступають до коледжів в інші міста, і все в них добре. Мої знайомі відправили доньку після 9 класу вчитися до Польщі з Києва, сказали що мову за пів року знала на розмовному рівні.
Семенна Семеныч• 27 декабря 2018
В Украине большой спорт в упадке, никто не хочет воспитывать чемпионов, дешевле купить кого то.
Я приезжала в интернат к сыну - как они пашут
. Три тренировки в день в любую погоду: и снег по колено (целофановые мешки на ноги, а сверху бутсы) и дождь и солнце палит... ни должного медобслуживания, ни восстановления... такое... от тебя ждут только результата и не важно какой ценой.
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляЯ в дамках
А мову як вчила? Не важко було в чужій країні і відразу в школу в старші класи? Я от за це переживаю найбільше.
Я завжди мушу бачити запасний варіант. Щоб в крайньому разі міг знайти себе в разі травми чи просто якщо щось не складеться.
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляПервоклашка Я
А что муж говорит?
Чоловік також бачить його у футболі. Каже, що він дійсно має талант. Бити з двох ніг і удари дійсно сильні+швидкість... А мені треба конкретну картину бачити. З освітою, мовою...
Семенна Семеныч• 27 декабря 2018
Автор, если у вас муж футболист и тренировал детей в ДЮСШ, я думаю он правильно настроит сына, даст дельные советы. Не переживайте. Все у вас получится. Поездите по клубам, покажите ребенка, может присмотрите оптимальный вариант. Лучше уж в Европе, чем у нас.
БеллаДонна• 27 декабря 2018
Ответ дляКомпас Ижевска
Согласна с Вами. Муж футболист, пока играл жили отлично, сейчас тренеством занимается, ну успел небольшой бизнес организовать.... травма колена и спины дает о себе знать. Сын занимался футболом, я не перечила, но лет в 13 перегорел, мы с мужем очень этому рады. Занимается сейчас теннисом, в футбол иногда играет.
Контрольница• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Нет никакой проблемы, в чем проблема выучить язык?
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляКонтрольница
Відразу прийти в 9клас іншої країни і займатися з іншими дітьми не так просто, на мою думку. Ми би підучували мову, але ж не знаємо, куди попадемо.
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляБеллаДонна
Якщо не секрет, в якій команді грав чоловік і в якому віці? У тренера зарплата адекватна?
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляКомпас Ижевска
Мене найбільше ці ’живі’ приклади цікавлять. на жаль, їх не маю. Дуже би хотіла з вами поспілкуватися.
БеллаДонна• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Профессиональную карьеру начал в 17, играл в Кривбассе , Днепре, ЦСКА Борисфен. Зарплата не очень, но он больше для души этим занимается
Контрольница• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Не так и сложно, как вам представляется. Английский учите, везде пригодится
Я в дамках• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
на сколько мне известно, договоренности с клубом были достигнуты где-то за полгода до переезда...учила здесь, ездила регулярно в чешский в клуб, к моменту начала учебы проблем с языком почти не было
Помилуйте мадам• 27 декабря 2018
Тоже самое сын уже 8 лет занимается футболом и видит себя только в нем. Мы объясняем,что футболистами становятся единицы,но мы,как родители постараемся сделать все,чтобы тебе помочь.
Правда стараемся все таки чтобы он не разочаровался,если вдруг ни чего не получится
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляПомилуйте мадам
Скільки років сину? В якому напрямі вирішили рухатися найближчим часом?
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляЯ в дамках
Виїхала сама без батьків? Там залишилася? Проживання і харчування надавали? Перепрошую за багато запитань.
Помилуйте мадам• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Сыну сейчас 13,начинали заниматься у одного тренера,потом перешел в школу СДЮШОР,в том году начал играть в ДЮФЛ Украины. Опять же,я как мама не хочу чтобы он бросал школу (ходим в школу с английским уклоном),но если ребенок захочет идти дальше и для этого надо будет перевестись в другую школу или другой город,мы с мужем мысленно уже готовимся к этому. Так как у нас возможно должного роста и развития может и не быть. Запорожье
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляПомилуйте мадам
У нас взагалі районний центр. Дитину возимо в обласний (Львів) постійно і це займає багато часу і +додаткові витрати постійно. Плануємо купляти електромобіль. Бо в місяць лише на пальне (щоб возити на тренування) більше 10000грн витрачаємо. А маршрутками- ще довше. І так додому приїзджає пізно.
У вас син вже старший і напевно визначився з майбутнім своїм. Найближчі роки плануєте тренуватися в Україні? У вас немає знайомих, які переїхали в європейські країни і грають там?
Помилуйте мадам• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Знакомых в других странах нет. Пока ни чего не планируем,идем по течению,дальше будет видно
Ду да ду да ду
• 27 декабря 2018
Ответ дляПомилуйте мадам
Успіхів Вам! Нехай все складеться якнайкраще для Вас і сина)
Помилуйте мадам• 27 декабря 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Спасибо. И Вам успехов.С Наступающими праздниками!